Przeszczep włosów jest jednym z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. HairCenter Kierach odwiedza coraz więcej osób znanych i sławnych. Lista pacjentów doktora Artura Kieracha oczywiście objęta jest ścisłą tajemnicą. Jednak Jason Abrams – amerykański aktor i producent zagrał w „otwarte karty” i podzielił się ze światem wszystkimi szczegółami swojego zabiegu… Sprawdźcie, jak wyglądał jego przeszczep w Polsce.

Jason Abrams opowiada o przeszczepie włosów w HairCenter Kierach

Zdrowe i piękne włosy są marzeniem kobiet i mężczyzn z całego świata. W końcu to fryzura w znacznym stopniu kształtuje wizerunek każdego człowieka. Włosy jako pierwsze „rzucają” się w oczy, dodają nam stylu. Są one oznaką w pełni zdrowego organizmu oraz młodego wieku! A kto z nas nie chciałby wyglądać dobrze niezależnie od upływu lat? To marzenie nie tylko znanych i sławnych! Kiedy walka z wypadaniem włosów zaczyna przypominać „walkę z wiatrakami”, z pomocą nadciąga przeszczep włosów.

Dzięki szybkiemu rozwojowi medycyny estetycznej dzisiaj na ten zabieg może się zdecydować praktycznie każdy. Nie tylko osoby znane i lubiane, takie jak np. występujący w filmie „Czwarta Władza” (reż. Steven Spielberg, scenariusz Liz Hannah i Josh Singer) amerykański aktor i producent Jason Abrams. Niedawno odwiedził warszawski gabinet dr Artura Kieracha. Dlaczego znany aktor wybrał przeszczep w Polsce i HairCenter Kierach? Jak wyglądały przygotowania do zabiegu, sam przeszczep włosów, czas rekonwalescencji, czy wreszcie – efekt po kilku tygodniach? O tym Jason Abrams zdecydował się opowiedzieć w wideo blogu, który w całości możecie zobaczyć TUTAJ.

Sławny przeszczep włosów – zabieg kochany przez gwiazdy!

W przeszłości przeszczep włosów postrzegany był wyłącznie jako zabieg dla elit. Mało tego – za sprawą metody FUT nie zawsze cieszył się on „dobrą sławą”. Zabieg wykonywany z wykorzystaniem wspomnianej techniki wymagał od pacjenta wielu wyrzeczeń. Np. całkowitej rezygnacji z noszenia krótkiej fryzury z powodu pozostawionej po przeszczepie linijnej blizny z tyłu głowy. Nawet najbardziej doświadczony zabiegowiec nie był w stanie jej uniknąć. Przeszczep wykonany metodą FUT zawsze wiązał się z wycięciem płatu skóry. Na szczęście tego typu praktyki należą do historii. Obecnie włosy najczęściej przeszczepia się metodą FUE. To właśnie ta metoda jest przez dr Artura Kieracha, w HairCenter Kierach, stosowana.

Metoda FUE polega na pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych z obszaru dawczego. Następnie wszczepia się je w obszar biorczy, czyli łysiejąca część głowy. To rozwiązanie nie pozostawia po sobie linijnych blizn, co czyni że zabieg FUE nie determinuje długości noszonej w przyszłości fryzury. Rekonwalescencja po zabiegu trwa zazwyczaj jedynie 5-7 dni. Zdrowe i piękne włosy pojawiają się na głowie już w przeciągu 6-12 miesięcy. To wszystko sprawia, że przeszczep włosów jest zabiegiem niezwykle popularnym wśród osób znanych i sławnych. Ze względu na jego rosnącą z roku na rok dostępność i szybki rozwój medycyny estetycznej, od jakiegoś czasu także bardzo chętnie wybieranym przez wszystkich pacjentów zmagających się z problemem wypadania włosów.

Znany producent wykonał przeszczep włosów w Polsce

Zastanawiacie się pewnie, ile osób znanych i sławnych decyduje się na przeszczep włosów? Trudno tutaj pisać o konkretnych liczbach, przede wszystkim dlatego, że w gabinecie lekarskim zupełnie nie zwraca się na to uwagi… Każdy pacjent HairCenter Kierach otrzymuje dokładnie tyle samo uwagi. Świadczy o tym chociażby fakt, iż dr Artur Kierach dziennie nie wykonuje więcej niż 1 zabiegu. Metoda FUE wymaga od lekarza nie tylko dużego doświadczenia, ale i umiejętności artystycznych. Linia włosów musi być dostosowana do wieku pacjenta, a odrastające włosy mają układać się w 100% naturalnie. Aby uzyskać taki efekt lekarz musi włożyć dużo nakładów pracy, pełne zaangażowanie, skupienie i… czas.

Dzięki opublikowanej przez znanego aktora relacji z przeszczepu włosów (kliknij TUTAJ, aby zobaczyć film), możecie na własne oczy zobaczyć każdy etap zabiegu. Od przygotowań aż po efekt uzyskany po kilku tygodniach od przeszczepu. To nagranie jest dobrym przewodnikiem dla każdego, kto rozważa przeszczep włosów. Z materiału wideo wyraźnie wynika, iż zabieg FUE nie jest strasznym przeżyciem. Przeszczep włosów jest bezbolesny i przebiega w przyjemnej atmosferze. Wrażenie robi także forma tej relacji, nagranie ogląda się naprawdę przyjemnie. Znany aktor wybrał przeszczep włosów w HairCenter Kierach ze względu na coraz mocniej cofająca się do tyłu linię włosów. Czy rozwiązanie tego problemu pozwoli mu utrzymać młody wygląd i pozytywnie wpłynie na jego dalszą karierę? Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości!

Przeszczep w Polsce

Jason Abrams, amerykański aktor, w Warszawie zatrzymał się na zaledwie kilka dni aby przejść przeszczep włosów. Doktor Kierach zabieg rozpoczął od standardowej konsultacji. HairCenter Kierach taka konsultacja zawsze jest w dniu zabiegu, chwilę przed jego rozpoczęciem. Zdaniem dr Artura Kieracha rozmowa jest niezwykle ważnym elementem planowania przeszczepu włosów. To właśnie podczas niej pacjent może swobodnie opowiedzieć o swoich wszystkich oczekiwaniach związanych z zabiegiem.

Znany aktor Jason Abrams, wybrał przeszczep włosów na podstawie konsultacji online, ze względu na dużą odległość między Nowym Jorkiem a Warszawą. Jednak na taką formę wstępnej kwalifikacji do przeszczepu włosów może zdecydować się bezpłatnie każdy. W HairCenter Kierach konsultacja online odbywa się na stronie centrumkierach.pl/konsultacja. Jason Abrams był pozytywnie zaskoczony faktem, iż przed zabiegiem dokładnie ustala się wszystkie szczegóły.

Kolejnym etapem zabiegu, zaraz po konsultacji, jest pobieranie mieszków włosowych z obszaru dawczego. Po nim pacjenta czeka krótka przerwa, którą może przeznaczyć np. na drugie śniadanie. Ostatnią częścią zabiegu jest wszczepianie mieszków włosowych. Podczas jednego przeszczepu bezpiecznie można przeszczepić ok. 2000-2200 mieszków włosowych, nie jest to jednak liczba zbieżna z ilością włosów, które pojawią się na głowie pacjenta w przyszłości. Z każdego mieszka wyrasta od 1 do nawet 5 włosów, co Jason Abrams zobaczył na własne oczy. Oglądał je pod mikroskopem, co również uwiecznił na nagranym materiale wideo.

Rekonwalescencja po przeszczepie włosów

Kilka godzin i gotowe! Z wideo znanego producenta wyraźnie wynika, że przeszczep włosów w Polsce zapamiętał jako pozytywne doświadczenie – po zabiegu nie spotkał się z żadnymi powikłaniami, a do Nowego Jorku wrócił już po kilku dniach z niezbędnymi lekami i zaleceniami. To jednak jeszcze nie koniec filmowych niespodzianek od Jasona Abramsa – nagranie kończy się ujęciem nagranym po dwóch miesiącach. Włosy odrastają, efekt wykonanego przez dr Kieracha zabiegu zaczyna być widoczny, a sławny przeszczep włosów jest przyjemnym wspomnieniem, do którego znany aktor będzie wracał wraz z każdym spojrzeniem w lustro.