1. Strona główna
 2. /
 3. Zabiegi – Mezoterapia

Mezoterapia igłowa – zagęszczanie włosów

Zabieg polegający na dostarczeniu substancji leczniczych, odżywczych lub regenerujących bezpośrednio w okolicę mieszka włosowego.

Tę metodę stosuje się w profilaktyce łysienia i stymulacji wzrostu włosów. Zabieg polega na podaniu substancji odżywczych i regeneracyjnych bezpośrednio w okolicę mieszka włosowego.

bg mezoterapia

W mezoterapii igłowej wstrzykiwanie substancji leczniczych i regenerujących w okolice miejsca poddawanego leczeniu ma dwojakie działanie:

  Miejscowe podanie preparatów maksymalizuje skuteczność ich działania, jednocześnie redukując obciążenie nerek i wątroby, które ma miejsce przy doustnym podawaniu leków.
  Po pierwsze
  Miejscowe podanie preparatów maksymalizuje skuteczność ich działania, jednocześnie redukując obciążenie nerek i wątroby, które ma miejsce przy doustnym podawaniu leków.
  To nie tylko poprawa wyglądu, ale również dbałość o swój organizm.
  Wywołane iniekcjami uszkodzenia skóry, pobudzają ją do samoregeneracji i produkcji czynników wzrostu.
  Po drugie
  Wywołane iniekcjami uszkodzenia skóry, pobudzają ją do samoregeneracji i produkcji czynników wzrostu.
  Wykorzystywane preparaty mogą mieć formę gotowych leków do mezoterapii, produkowanych pod kątem likwidacji konkretnego problemu lub koktajli leczniczych, będących indywidualnie dobraną przez lekarza mieszanką związków leczniczych, regenerujących i odżywczych.

Zagęszczone włosy
i napięta skóra.
W efekcie takiego niechirurgicznego zabiegu jakim jest zagęszczanie włosów, skóra jest napięta, wygląda zdrowo, a przede wszystkim poprawia się mikrokrążenie skóry głowy. Mezoterapia igłowa wpływa na włosy w bardzo pozytywny sposób, pobudzając ich cebulki do wzrostu. Jest to skuteczna metoda w leczeniu nadmiernego wypadania włosów, dlatego coraz częściej decydują się na nią pacjenci poszukujący nieinwazyjnych sposobów na porost włosów.
Zagęszczone włosyi napięta skóra.

Na taki zabieg może zdecydować się każda osoba, która spełnia wymagania do przeprowadzania tego typu leczenia. Przeciwwskazaniami do mezoterapii skóry głowy jest między innymi ciąża i czas karmienia piersią, choroby nowotworowe, infekcje bakteryjne i wirusowe, a także zapalenia skóry oraz przyjmowanie leków immunosupresyjnych.

Piękna fryzura to dla wielu osób wyznacznik urody i zdrowia, a Hair Center Kierach, wykonując zabieg mezoterapii igłowej na włosy (we Wrocławiu i Warszawie), wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pacjentów. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej formy zwalczania problemu wypadających włosów warto skontaktować się z Hair Center, poprzez formularz zgłoszeniowy, mailowo bądź telefonicznie. Przed przeprowadzeniem zabiegu pacjent zapraszany jest na indywidualne konsultacje.

Zagęszczone włosyi napięta skóra.
Dla kogo?
Kobiety i mężczyźni borykający się z wypadającymi włosami,
Dla osób w stanie przewlekłego stresu, który może powodować nadmierne wypadanie włosów
Kobiety i mężczyźni z zaburzeniami hormonalnymi powodującymi wypadanie włosów
Mezoterapia jako leczenie podtrzymujące do czasu wyrównania poziomu hormonów
Kobiety po okresie ciąży
Kobiety w okresie menopauzalnym
Mężczyźni przygotowujący się do zabiegu przeszczepu włosów. Odbudowa choć części włosów, które nie wypadły może przyczynić się do zmniejszenia rozległości zabiegu przeszczepu włosów
Kobiety i mężczyźni, chcący wzmocnić włosy zwłaszcza w okresach zmian pór roku, kiedy włosy mogą wypadać w większej ilości niż przeciętna

Zabiegi profilaktyczne

Mezoterapie skóry głowy
może także mieć charakter profilaktyczny.

TERAPIA INTENSYWNA: 1 raz w miesiącu przez 5 miesięcy

TERAPIA PROFILAKTYCZNA: co 2-3 miesiące przez 3-6 miesięcy

Częstość wykonywania zabiegów oraz odpowiedni preparat dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Dostępne mezoterapie w Hair Center Kierach to:

Mezoterapia monoskładnikowa

Mezoterapia preparatem złożonym

Mezoterapia komórkami macierzystymi

Laseroterapia: Istnieje możliwość wypożyczenia urządzenia do laseroterapii w cenie 500 PLN miesięcznie.

Mask Group g
Cennik
Cena
Cena za 5 zabiegów
Mezoterapia monoskładnikowa
500 PLN
2 300 PLN
Mezoterapia preparatem złożonym
800 PLN
3 700 PLN
Mikronakłuwanie
500 PLN
2 300 PLN
Mikronakłuwanie z mezoterapią witaminową
850 PLN
4 000 PLN
Komórki macierzyste
6 500 PLN
Umów się na pierwszą konsultację
Masz pytania?

Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji on-line!

Rozpocznij konsultację
Masz pytania?
UMÓW SIĘ ZADZWOŃ