Wskazania

Potrzebujesz pomocy w zakresie wypadania włosów? Chcesz zmienić kształt swojego biustu? Być może przeszkadza Ci kształt nosa? A może masz problemy z opadającymi powiekami?

Dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej skutecznie możemy pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonego wyglądu dobierając zabiegi według Twoich potrzeb. Dzięki naszym specjalistycznym zabiegom, jesteśmy w stanie skutecznie pomóc w rozwiązaniu problemów takich jak opadające powieki, problemy skórne czy nadpotliwość. Zaufaj naszemu doświadczeniu, a dzięki temu zyskasz pewność siebie i poczucie estetycznej harmonii. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z naszej pomocy.

wskazania

blizny

Blizny

Blizny to część procesu gojenia organizmu. Twoje ciało buduje tkankę, aby naprawić uszkodzoną skórę i zamknąć luki spowodowane urazem. Blizny mają różne kształty i rozmiary. Mogą być wynikiem wypadków, oparzeń, zabiegów chirurgicznych, trądziku i chorób. Sprawdź, które zabiegi mogą sprawić, że blizny będą mniej widoczne.

Zobacz zabiegi
bruksizm 1

Bruksizm, zgrzytanie zębami

Jeśli często zgrzytasz zębami, możesz mieć bruksizm. Ten stan może powodować ból szczęki i problemy z zębami. Możesz nawet nie zauważyć, że zgrzytasz zębami podczas snu. Jeśli masz objawy bruksizmu sprawdź, które zabiegi mogą pomóc Ci go zwalczyć.

Zobacz zabiegi
brzuch

Brzuch

Czasami z różnych powodów skóra na brzuchu nie wygląda zdrowo, atrakcyjnie i młodo. Warto wtedy zwrócić uwagę na zabiegi wyszczuplające na brzuch. W ofercie Kierach Medical Clinic możecie Państwo znaleźć profesjonalne i bezpieczne <strong>zabiegi na brzuch</strong>, dzięki którym pacjenci odzyskują młodą i atrakcyjną sylwetkę. Nie bez znaczenia są także korzyści psychiczne, ponieważ dobre samopoczucie oraz satysfakcja z wyglądu znacząco i korzystnie wpływają na wszystkie sfery ludzkiego życia.

Zobacz zabiegi
cellulit

Cellulit

Cellulit to częsta przypadłość skóry, dotyka przede wszystkim kobiety, które przeszły okres dojrzewania i są wówczas znacznie bardziej narażone na rozwój cellulitu. Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów wspomagających walkę z cellulitem, które ułatwiają i przyspieszają proces pozbycia się tego problemu. Sprawdź, które zabiegi mogą pomóc Ci zwalczyć cellulit.

Zobacz zabiegi
cienie pod oczami

Cienie i worki pod oczami

W zależności od tego, co powoduje cienie pod oczami, lekarz dobiera odpowiednie zabiegi takie jak laseroterapia lub peelingi chemiczne. Wgłębienia, które powodują cienie, można wygładzić wypełniaczami, a zabiegi chirurgiczne mogą wyeliminować opuchnięte powieki.

Zobacz zabiegi
korekcja nosa

Korekcja nosa

Korekcja nosa, jest jednym z najpopularniejszych rodzajów chirurgii plastycznej. Korekcja nosa zmienia kształt nosa, aby poprawić wygląd lub rozwiązać problemy zdrowotne, które zakłócają oddychanie. Może korygować skrzywioną przegrodę lub złamany nos. Operacja nosa może znacznie poprawić Twój wygląd.

Zobacz zabiegi
korekcja uszu

Korekcja odstających uszu

Problem odstających uszu dotyka wiele osób, zarówno dorosłych, jak i dzieci, które z tego powodu cierpiały i miały niską samoocenę. Otoplastyka to zabieg chirurgiczny poprawiający kształt, położenie lub rozmiar małżowiny usznej, pozwala uzyskać zadowalający i estetyczny wygląd, a tym samym poprawić komfort pacjenta. Korektę przeprowadza się zarówno w przypadku równego odchylenia obu przedsionków, ale także wtedy, gdy występuje asymetryczne rozciągnięcie tylko jednego z nich. Dzięki otoplastyce zmniejszy się stopień wygięcia uszu, staną się one symetryczne i zbliżone do głowy.

Zobacz zabiegi
likwidacja infekcji miejsca intymnych

Likwidacja nawracających infekcji miejsc intymnych

Infekcje pochwy i sromu mogą powodować objawy, takie jak bolesność, swędzenie i nietypowe upławy. Uzyskanie porady lekarskiej, gdy tylko zauważysz problem, może pomóc szybko pozbyć się infekcji i zapobiec powikłaniom.

Zobacz zabiegi
likwidacja urazow okolic sromu

Likwidacja urazów, odparzeń lub otarć okolic sromu

Owrzodzenia narządów płciowych są czasami bolesnymi ranami, które nie goją się same. Często są spowodowane chorobami przenoszonymi drogą płciową, ale może być wiele innych przyczyn. Im szybciej zdecydujesz się podjąć leczenie tym łatwiej ono przebiegnie.

Zobacz zabiegi
migrena

Migrena

Migrenowe bóle głowy mogą być druzgocące i uniemożliwiać pójście do pracy, szkoły lub wykonywanie innych codziennych czynności. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby zapobiegania migrenie. Sprawdź w jaki sposób możesz zwalczyć nawracające bóle głowy.

Zobacz zabiegi
nadmiar tkanki tluszczowej

Nadmiar Tkanki Tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej wiąże się z poważnymi zagrożeniami zdrowotnymi takimi jak choroby serca i cukrzyca. Niezależnie od tego, czy jest to konkretna część, czy całe ciało, nadmiar tłuszczu jest częstym problemem. Koncentrując się na zmianie stylu życia, aby zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, nie osiągasz owocnych rezultatów, warto rozważyć dostępne zabiegi. Niechirurgiczne zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej pomogą i mogą okazać się ogromnym wsparciem dla utrzymania zdrowego odżywiania i reżimu ćwiczeń.

Zobacz zabiegi
nadpotliwosc dloni i stop

Nadpotliwość dłoni i stóp

Częstym schorzeniem jest nadmierna potliwość dłoni i stóp. Do tego stopnia, że powoduje problemy w naszym życiu społecznym i psychicznym. Ten stan, który może być objawem wielu chorób, należy ustalić w porozumieniu z lekarzem i niezwłocznie rozpocząć leczenie. Sprawdź w jaki sposób możesz zmniejszyć objawy i poczuć kontrolę nad swoim życiem.

Zobacz zabiegi
nadpotliwosc pach

Nadpotliwość pach

Nadmierna potliwość powoduje, że twoje ciało poci się bardziej niż to konieczne, czasami bez wyraźnego powodu. Pocenie się może być nieprzyjemne i krępujące, dlatego wiele osób nigdy nie szuka pomocy. Sprawdź w jaki sposób możesz zmniejszyć objawy i poczuć kontrolę nad swoim życiem.

Zobacz zabiegi
nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu jest bardzo uciążliwą dolegliwością, która dotyka głównie kobiety po porodzie oraz pacjentki w średnim wieku. Polega na mimowolnym, częściowym lub całkowitym opróżnianiu pęcherza moczowego pod wpływem wysiłku fizycznego, a nawet kaszlu. Przyczyn nietrzymania moczu jest wiele, od infekcji układu moczowego, poprzez zmiany hormonalne powodujące utratę elastyczności tkanek oraz przebyte porody, aż po schorzenia przewlekłe, takie jak choroba Alzheimera, Parkinsona czy cukrzyca.

Zobacz zabiegi
odswiezenie skory twarzy

Odświeżenie skóry twarzy

Osoby, które martwią się starzeniem się skóry lub którymkolwiek z poniższych typowych problemów ze skórą twarzy , mogą rozważyć jeden z naszych zabiegów. Dodają objętości Twojej twarzy, zmniejszają widoczność zmarszczek i zwiotczenia skóry.

Zobacz zabiegi
opadajaca powieka

Opadająca powieka

Plastyka powiek to skuteczny sposób na wizualne odmłodzenie. Skóra powiek i wokół oczu ma minimalną ilość tkanki tłuszczowej i jest niezwykle cienka – dlatego wraz z wiekiem szybko się obwisła i rozciągnięta, przez co nasze oczy wyglądają na smutne i zmęczone. Opadające górne powieki lub tzw. worki pod oczami w przypadku powiek dolnych to bardzo zauważalne efekty starzenia.

Zobacz zabiegi
owal twarzy

Owal twarzy

Owal twarzy to linia biegnąca od uszu do czubka brody. Wraz ze skroniami owal twarzy określa kontur twarzy. Z czasem rozluźnienie skóry i tworzenie się podbródków może zmienić czystość tego konturu. Za pomocą kilku technik medycyny estetycznej można podnieść i wymodelować owal twarzy, odrysować lekko cofnięty podbródek, zachowując przy tym naturalne proporcje twarzy.

Zobacz zabiegi
piersi

Piersi

Jeśli chcesz zmienić wygląd swoich piersi, możesz rozważyć ich korektę. Zarówno zwiększenie jak i zmniejszanie piersi to powszechny rodzaj chirurgii plastycznej. Dzięki odpowiednim zabiegom możesz mieć swój wymarzony biust.

Zobacz zabiegi
powiekszenie penisa

Powiększenie penisa

Zabieg powiększania penisa własnym tłuszczem to przede wszystkim poprawa komfortu życia seksualnego oraz duży krok w kierunku zwiększenia samooceny pacjenta. To idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy nie są zadowoleni z rozmiarów, którymi obdarzyła ich natura. Sam zabieg jest bardzo bezpieczny i wykonywany w sterylnych warunkach w gabinecie lekarskim. Jest to jeden z najbardziej polecanych sposobów dla wszystkich pacjentów, którzy rozważają powiększenie lub pogrubienie swojego członka.

Zobacz zabiegi
powiekszenie punktu g

Powiększenie punktu G

Punkt G to nazwa nadana obszarowi znajdującemu się na przedniej ścianie pochwy, 4-5 cm od wejścia do pochwy. Dzięki stymulacji tego obszaru kobiety doświadczają silnego i gwałtownego orgazmu. Punkt G może nie znajdować się w tym samym miejscu u każdej kobiety. Celem powiększenia punktu G jest zwiększenie przyjemności seksualnej i ułatwienie osiągnięcia orgazmu.

Zobacz zabiegi
przerost warg sromowych

Przerost warg sromowych

Wargi sromowe pełnią przede wszystkim funkcję ochronną dla pochwy, zapobiegając urazom mechanicznym i infekcjom. Jednak, wiele kobiet zmaga się z problemem przerostu warg sromowych, który łączy w sobie kwestie zdrowotne i estetyczne. W takiej sytuacji wargi są zbyt duże i łatwo zauważalne pod odzieżą i bielizną, co może utrudniać codzienne funkcjonowanie, takie jak uprawianie sportu. Co więcej, przerost warg sromowych może wpłynąć negatywnie na samoocenę i sferę seksualną, powodując kompleksy i zaburzenia.

Zobacz zabiegi
przeszczep wlosow

Przeszczep włosów

Metoda FUE (Follicular Unit Excision) jest obecnie najnowszą i najbardziej wyrafinowaną metodą transplantacji włosów na świecie. Dzięki pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych (graftów) eliminujemy powstawanie linijnej blizny, jak miało to miejsce po zabiegach starszą metodą FUT (tzw. strip).

Zobacz zabiegi
przywrocenie wypelnienia warg sromowych

Przywrócenie wypełnienia i objętości warg sromowych

Jeśli niepokoi Cię wygląd warg sromowych lub odczuwasz dyskomfort podczas noszenia ciasnych ubrań, wykonywania pewnych ćwiczeń lub angażowania się w intymność seksualną sprawdź jakie zabiegi mogą Ci pomóc. Nadmiar skóry może się skręcać i ściskać, powodując dyskomfort podczas ćwiczeń, aktywności fizycznej i współżycia. Zabiegi są jest również wykonywane ze względów kosmetycznych.

Zobacz zabiegi
rozstepy

Rozstępy

Jednym z problemów najczęściej rozwiązywanych za sprawą medycyny estetycznej są rozstępy. Pojawiają się one na brzuchu, pośladkach, piersiach, wewnętrznej stronie ud oraz, w naprawdę wyjątkowych sytuacjach, na plecach. Pacjentki i pacjenci zadają sobie pytanie: jakie zabiegi na rozstępy wybrać? W Kierach Medical Clinic czekają na Państwa profesjonalne, skuteczne i bezpieczne zabiegi usuwające rozstępy w różnych miejscach ciała. Pacjenci coraz częściej decydują się na specjalistyczny zabieg na rozstępy na brzuchu jako jeden ze standardowych metod usuwania niedoskonałości na ciele.

Zobacz zabiegi
rozszerzone pory

Rozszerzone pory

Zatkane pory to częsta przypadłość skóry spowodowana gromadzeniem się martwych komórek skóry, oleju lub brudu. Zatkane pory mogą prowadzić do powstania trądziku, ale są dość łatwe do wyleczenia. Regularne oczyszczanie za pomocą niekomedogennych produktów do pielęgnacji skóry zwykle rozwiązuje zatkane pory.

Zobacz zabiegi
tradzik

Trądzik

Trądzik jest najczęstszą ze wszystkich chorób skóry i może mieć wpływ na poczucie własnej wartości. Często trądzik potrzebuje dodatkowej pomocy, aby zniknąć za pomocą leków, jeśli domowe zabiegi pielęgnacyjne nie działają. Sprawdź w jaki sposób możemy pomóc Ci go zniwelować.

Zobacz zabiegi
usta

Usta

Zabiegi na usta, takie jak powiększanie czy modelowanie, stały się bardzo popularne w ostatnim czasie. Dzięki nim można uzyskać pełniejsze, bardziej kształtne usta, poprawić proporcje twarzy i zwiększyć pewność siebie. Sprawdź, który zabieg będzie dla Ciebie najlepszy.

Zobacz zabiegi
usuwanie makijazu permanentnego

Usuwanie makijażu permanentnego

W przypadku chęci usunięcia makijażu permanentnego można wykonać zabieg laserowy podobny do usuwania tatuażu, w celu usunięcia przebarwień ze skóry i przywrócenia pacjentowi pierwotnego wyglądu. Laserowe usuwanie makijażu permanentnego to skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego lub starego tatuażu kosmetycznego.

Zobacz zabiegi
usuwanie przebarwien i tatuazy

Usuwanie przebarwień i tatuaży

Myślisz o usunięciu tatuażu, ale nie jesteś pewien? To może być dobry czas, by zrobić krok w stronę nowego początku. Usunięcie niechcianego tatuażu może być uwolnieniem od przeszłości lub przestrzenią na coś nowego. Technologia pozwala na skuteczne i bezpieczne usuwanie, a doświadczony specjalista pomoże dobrać odpowiednią metodę.

Zobacz zabiegi
wiotka skora

Wiotka skóra

Zwiotczenie skóry jest naturalną częścią procesu starzenia. Na szczęście nowoczesna technologia estetyczna przyniosła wiele bezbolesnych, nieinwazyjnych opcji leczenia napinania skóry, które mogą odwrócić wiotczenie skóry, przywrócić młodzieńczą jędrność i poradzić sobie z innymi efektami starzenia przy minimalnym okresie rekonwalescencji. Spersonalizowane plany zabiegowe mogą skutecznie stymulować produkcję kolagenu, zmniejszać wiotkość skóry, przywracać jędrność i gładkość cerze.

Zobacz zabiegi
wypadanie wlosow

Wypadanie włosów

Wypadające nadmiernie włosy to problem którego nie powinno się bagatelizować. Może być to objawem chorób lub zaburzeń hormonalnych, ale także efektem stresu czy złych nawyków. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Zobacz zabiegi

Zmarszczki

Czy zastanawiasz się, jak skutecznie walczyć ze zmarszczkami? Przede wszystkim, nie ma potrzeby rezygnować z pięknego i młodzieńczego wyglądu! Medycyna estetyczna znalazła wiele skutecznych sposobów na walkę ze zmarszczkami. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Zobacz zabiegi

Znamiona

Znamiona to powszechny problem dermatologiczny, ale nie musisz z nimi żyć! Medycyna estetyczna oferuje szeroką gamę metod usuwania znamion, dzięki którym możesz cieszyć się piękną i gładką skórą. Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Zobacz zabiegi
UMÓW SIĘ ZADZWOŃ