Specjaliści
w Kierach Medical Clinic
1 3

Lek. Artur Kierach, transplantolog włosów i trycholog

Absolwent Wydziału Lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, Prezes Polskiego Towarzystwa Transplantacji Włosów i Trychologii oraz członek prestiżowego międzynarodowego stowarzyszenia International Society of Hair Restoration Surgery, zrzeszającego specjalistów transplantacji włosów z całego świata.

W codziennej pracy zajmuje się walką z wypadaniem włosów – od leczenia farmakologicznego, przez niechirurgiczne zabiegi, aż po przeszczep włosów.

Dr Artur Kierach doświadczenie w zakresie mało inwazyjnej transplantacji włosów metodą FUE-DHI zdobywał wśród wybitnych specjalistów z całego świata, m.in. w trakcie 9 miesięcznego wyjazdu do Oslo, a następnie podczas pracy w paryskiej klinice zajmującej się przeszczepem włosów metodą FUE-DHI. Po powrocie do Polski rozpoczął pracę we własnej klinice, czyli HairCenter Kierach.

W Kierach Medical Clinic zajmuje się przeszczepem włosów u kobiet i mężczyzn.

Dowiedz się więcej o lekarzu

Umów wizytę u tego specjalisty
2 3

Dr n.med. Rafał Kierach, specjalista ginekologii i położnictwa, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał podczas licznych szkoleń i kongresów. Specjalizował się i obronił tytuł doktora nauk medycznych pracując w szpitalu o III, najwyższym, stopniu referencyjności, gdzie trafiają najtrudniejsze przypadki z całego regionu. Dr n.med. Rafał Kierach jest lekarzem cenionym przez pacjentki, które od ginekologa oczekują pełnego zaangażowania i opieki holistycznej. Na co dzień zajmuje się ginekologią plastyczną i estetyczną.

Dr Rafał Kierach zajmuje się również szkoleniem lekarzy ginekologów z labioplastyki czyli plastyce warg sromowych.

W Kierach Medical Clinic (oddział w Warszawie i Tychach) zajmuje się ginekologią estetyczną, laseroterapią i medycyna estetyczna.

Umów wizytę u tego specjalisty
pawel kuznicki gastroenterolog centrumkierach

Lek. Paweł Kuźnicki, lekarz gastroentereolog, trycholog

Członek Polskiego Towarzystwa Transplantacji Włosów i Trychologii oraz European Hair Research Society. Uczestniczył w wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach o tematyce trychologicznej, rozwijając swoje umiejętności praktyczne i teoretyczne. W Kierach Medical Clinic zajmuje się farmakologicznym i zabiegowym leczeniem chorób włosów, konsultacjami pacjentów w zakresie chirurgii odtwórczej włosów oraz medycyną estetyczną.
Ponadto w pracy zawodowej specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób układu pokarmowego, co daje mu możliwość holistycznego spojrzenia na problem łysienia z uwzględnieniem czynników dietetycznych, chorób internistycznych i przyjmowanych leków.

Jako nauczyciel akademicki stale aktualizuje swoją wiedzę, dzieląc się nią ze studentami kierunku lekarskiego.

Konsultuje pacjentów w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. W
Dr. Kuźnicki w codziennej praktyce kieruje się dobrem pacjenta kliniki oraz poszukuje optymalnego postępowania będącego realnym rozwiązaniem każdego problemu.

W Kierach Medical Clinic (oddział we Wrocławiu) zajmuje się diagnostyką i leczeniem wypadania włosów oraz konsultuje pacjentów do przeszczepu włosów.

Umów wizytę u tego specjalisty
jasinska

Lek. Magdalena Jasińska, specjalista dermatolog-wenerolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego związana z Kliniką Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Zatrudniona na stanowisku starszego asystenta w Klinice Dermatologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Warszawie. Pracownik dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członkini European Academy of Dermatology and Venerology oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Od początku pracy zawodowej, specjalistka zajmuje się dermatologią kliniczną zabiegową. Wieloletnie doświadczenie z najwybitniejszymi lekarzami zajmującymi się trychologią umożliwiło jej zdobycie doświadczenia na światowym poziomie. Dzięki udziałowi w licznych kongresach na całym świecie jest na bieżąco z aktualnymi zaleceniami i schematami leczenia schorzeń skóry głowy i włosów.

Posiada doświadczenie w diagnostyce dermoskopowej i wideodermoskopowej zmian skórnych, ze szczególnym uwzględnieniem zmian przednowotworowych i nowotworowych oraz diagnostyce i leczeniu łysienia. Wykonuje wybrane zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej.

W Kierach Medical Clinic zajmuje się dermatologią, diagnostyką i leczeniem wypadania włosów, laseroterapią, dermatologią estetyczną

Umów wizytę u tego specjalisty
piotr jedrzejczak

Lek. Piotr Jędrzejak, ginekolog

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (biologia) oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywał podczas pracy w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Warszawskiego oraz w wielu warszawskich przychodniach.

W codziennej pracy dr Piotr Jędrzejczak skupia się na rozwiązywaniu licznych problemów ginekologicznych, a także na kompleksowym prowadzeniu pacjentek przez cały okres ciąży. Każda z nich może liczyć na jego pełną uwagę, wsparcie i zaangażowanie. Lekarz zajmuje się również medycyną estetyczną, która odgrywa szczególną rolę wśród jego licznych zainteresowań.

W Kierach Medical Clinic zajmuje się ginekologią, ginekologią estetyczną, laseroterapią, medycyna estetyczną.

Umów wizytę u tego specjalisty
aleksandra luniewska centrumkierach

Dr Aleksandra Łuniewska, chirurg plastyczny

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 2006 roku związana jest z Oddziałem Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu – to właśnie tam zdobywała doświadczenie oraz ukończyła specjalizację z chirurgii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Doktor Łuniewska ma za sobą liczne staże w prestiżowych europejskich klinikach, szkolenia, a także konferencje naukowe. W chirurgii plastycznej specjalizuje się przede wszystkim w modelowaniu twarzy przy wykorzystaniu własnego tłuszczu pacjenta, a także operacjach piersi, liposukcji oraz operacjach estetycznych twarzy. Doskonale rozumie problemy swoich pacjentów, a ich spektakularne metamorfozy i zadowolenie sprawiają jej niezwykłą satysfakcję.

W Kierach Medical Clinic zajmuje się zabiegami i operacjami plastycznymi.

Umów wizytę u tego specjalisty
aleksandra budna 2

Aleksandra Budna, kosmetolożka i fizjoterapeutka

Specjalizuje się przede wszystkim w niwelowaniu blizn, poprzez tworzenie indywidualnego planu leczenia i realizowanie go. Do każdej osoby podchodzi w pełni indywidualnie, zapewniając profesjonalną opiekę i pełne wsparcie w zakresie kosmetologii. Wykonuje kompleksowe zabiegi na twarz i ciało, które pozwalają pozbyć się wszelkich defektów natury estetycznej.

W Kierach Medical Clinic zajmuje się kosmetologią, w tym niwelowaniem blizn.

Umów wizytę u tego specjalisty
lekarz

Dr n. med Marcin Repetowski

Dr n. med Marcin Repetowski jest cenionym chirurgiem głowy i szyi oraz specjalistą otolaryngologiem. Posiada certyfikat lekarza medycyny estetycznej, obejmujący pełen zakres zabiegów.

Zatrudniony w renomowanym Centrum Medycznym MML specjalizuje się w różnorodnych obszarach:

Chirurgia plastyczna twarzy:
Rynoplastyka – operacje korygujące kształt nosa.
Blefaroplastyka – zabiegi poprawiające wygląd powiek.
Plastyka odstających uszu – procedury korygujące odstające uszy.

Chirurgia onkologiczna:
Operacje guzów ślinianek krtani – skomplikowane procedury onkologiczne.
Endoskopowe i klasyczne operacje zatok obocznych nosa – interwencje chirurgiczne mające na celu poprawę funkcji zatok nosowych.
Mikrochirurgie krtani – precyzyjne operacje na strukturach krtani.
Operacje korekcyjne przegrody nosa i zastawki nosa – zabiegi naprawcze mające na celu poprawę funkcji oddychania przez nos.

Operacje migdałków podniebiennych i migdałka gardłowego – interwencje chirurgiczne dotyczące migdałków, mające na celu poprawę zdrowia pacjenta.
Leczenie zaburzeń oddychania podczas snu – chrapania i obturacyjnych bezdechów za pomocą metody Celon – nowoczesnej metody, która przyczynia się do poprawy oddychania pacjentów.

Dr. Repetowski oferuje również pełen zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, w ramach których dba o estetykę i zdrowie pacjentów.

Jego szerokie doświadczenie, zaangażowanie oraz profesjonalizm czynią go docenianym specjalistą w dziedzinie chirurgii głowy i szyi oraz otolaryngologii.

Umów wizytę u tego specjalisty
UMÓW SIĘ ZADZWOŃ