1. Strona główna
 2. /
 3. Konsultacja

Wypełnij formularz konsultacyjny online

W przypadku problemów prosimy o przesłanie zdjęć bezpośrednio na adres: recepcja@drkierach.pl

Łysienie dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiet, powodując znaczący spadek samopoczucia i pewności siebie. Jeśli dotyczy to i Ciebie lub Twoich bliskich – możemy pomóc w rozwiązaniu tego problemu. W Kierach Medical Clinic najważniejszy jest dla nas pacjent i do każdego podchodzimy bardzo indywidualnie. Nie czekaj – rozwiąż swój problem już teraz!

Podaj Swoje dane
  * Pola obowiązkowe

  Zdjęcia

  Przeciągnij tutaj swoje zdjęcie lub

  Miejsce łysienia *

  Przeciągnij tutaj swoje zdjęcie lub

  Tył głowy *

  Przeciągnij tutaj swoje zdjęcie lub

  Bok lewy *

  Przeciągnij tutaj swoje zdjęcie lub

  Bok prawy *

  * Maksymalny rozmiar zdjęcia 1MB, pole obowiązkowe

  Dodatkowe informacje

  Typ łysienia

  Łysienie męskie

  Łysienie damskie

  Rodzaj włosów

  Stosowane leczenie

  Doustne leki przeciw wypadaniu włosów

  Leki do stosowania miejscowo na skórę głowy

  Przeszczep włosów

  Przeszczep włosów to innowacyjna procedura ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem pacjentów dotkniętych problemami łysienia. Pozwala na przywrócenie pewności siebie, poczucia własnej wartości, a także ładnego i naturalnego wyglądu osobom, które borykają się z utratą włosów. Zabiegi wykonywane w Kierach Medical Clinic są w pełni bezpieczne, a rezultaty zawsze naturalne i w opiniach naszych pacjentów – zachwycające. Doskonałe efekty to wiedza i doświadczenie naszych specjalistów, światowej klasy sprzęt, a także zmysł artystyczny, ponieważ sam przeszczep to nie wszystko! Kluczem do sukcesu, oprócz umiejętności i doświadczenia lekarza przeprowadzającego zabieg, jest odpowiednie zaprojektowanie linii włosów. To dzięki niej efekt końcowy będzie wyśmienity, mierny, albo daleki od tego oczekiwanego. Medycyna estetyczna to także rodzaj sztuki, dwóch różnych lekarzy specjalistów wykona na pozór ten sam zabieg, a efekty wizualne i estetyczne będą diametralnie różne. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje WYPEŁNIJ FORMULARZ

  Dlaczego Kierach Medical Clinic – co nas wyróżnia?

  Założycielem Kierach Medical Clinic jest dr Artur Kierach, niezwykle doświadczony transplantolog włosów i trycholog, a także Prezes Polskiego Towarzystwa Transplantacji Włosów i Trychologii. Doświadczenie zawodowe w zakresie małoinwazyjnej transplantacji włosów metodą FUE-DHI zdobywał wśród wybitnych specjalistów z całego świata, m.in. w trakcie 9 miesięcznego wyjazdu do Oslo, a następnie podczas pracy w paryskiej klinice zajmującej się przeszczepem włosów metodą FUE-DHI. Po powrocie do Polski rozpoczął pracę we własnej klinice HairCenter Kierach, obecnie Kierach Medical Clinic – zmiana nazwy podyktowana była rozszerzeniem oferty o dodatkowe zabiegi medycyny estetycznej. Doktor Artur Kierach jest także członkiem prestiżowego międzynarodowego stowarzyszenia International Society of Hair Restoration Surgery, zrzeszającego najlepszych specjalistów transplantacji włosów z całego świata.

  Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zapewniamy dyskrecję, w tym możliwość indywidualnych konsultacji VIP, które odbywają się w dni robocze niekonsultacyjne. Nie spotkasz innych pacjentów Kierach Medical Clinic, ponieważ przerwy między wizytami to dodatkowe 30 minut. 

  Każdemu pacjentowi poświęcamy tyle czasu, ile indywidualnie potrzebuje, ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie i odpowiednie zaopiekowanie się pacjentami. Gwarantujemy szybkie terminy zabiegów oraz konsultacji po przeszczepie. W razie potrzeby płatność możemy rozłożyć na raty. Najlepszym sposobem na wstępną wycenę zabiegu jest wypełnienie formularza konsultacji online i przesłanie zdjęć tyłu głowy, obu boków oraz okolicy, która wymaga rekonstrukcji owłosienia. Zdjęcia powinny być wykonane w dobrym oświetleniu, a także wyraźne. 

  Już teraz skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dotyczącej przeszczepu włosów oraz wstępnej wyceny, to zajmie tylko chwilę: WYPEŁNIJ FORMULARZ

  Dla lekarzy z Kierach Medical Clinic każdy pacjent to przede wszystkim człowiek z indywidualnymi problemami, który zasługuje na szczególną uwagę i profesjonalną opiekę. Nasi lekarze nie podchodzą do pacjentów jak do klientów, a jak do osób, którym należy pomóc, wybierając przy tym najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze metody leczenia.

  Efekt przed i po przeszczepie włosów

  konsultacj grafika przed po kolaA¼

  O zabiegu, przygotowaniu i rekonwalescencji

  Jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem, ale masz wątpliwości, pytania, potrzebujesz porady – zapraszamy do kontaktu – na wszystkie chętnie odpowiemy, możemy wszystko wyjaśnić podczas spotkania w naszej klinice, online, w tym wideo-konsultacji, a także możesz przeczytać szczegóły w artykule: https://centrumkierach.pl/zabiegi/przeszczep-wlosow/ 

  Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego: +48 579 645 819.

  Odzyskaj piękne włosy i pewność siebie! WYPEŁNIJ FORMULARZ

  UMÓW SIĘ ZADZWOŃ