Czy zdrowie może być widoczne już na pierwszy rzut oka?

Oczywiście, że tak! Właśnie o to dba Kierach Medical Clinic – klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, w której rodzinne więzy przeplatają się z prawdziwym zamiłowaniem do zdrowia i urody.

1 1 1

Założycielem Kierach Medical Clinic jest dr Artur Kierach, doświadczony transplantolog włosów i trycholog, a także Prezes Polskiego Towarzystwa Transplantacji Włosów i Trychologii.

Wspólnie ze swoim bratem dr n.med. Rafałem Kierachem, który jest specjalistą ginekologii i położnictwa oraz jego żoną, dr Agnieszką Kuś-Kierach, lekarzem dentystą, stworzyli zespół gotowy stawiać czoła niemal każdemu wyzwaniu z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej. Uzupełnieniem kompetencji lekarzy są zaprzyjaźnieni specjaliści z różnych obszarów medycyny.

Dla lekarzy z Kierach Medical Clinic każdy pacjent to przede wszystkim człowiek z indywidualnymi problemami, który zasługuje na szczególną uwagę i profesjonalną opiekę. Nasi lekarze nie podchodzą do pacjentów jak do klientów, a jak do osób, którym należy pomóc, wybierając przy tym najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze metody leczenia.

Kierach medical clinic
To miejsca Tworzone z pasji

Nowoczesny sprzęt i najnowocześniejsze technologie leczenia

O Kierach Medical Clinic
doctors

Miejsce i atmosfera tworzona przez zgrany zespół specjalistów

Poznaj nasz zespół
UMÓW SIĘ ZADZWOŃ