Czy zdrowie może być widoczne już na pierwszy rzut oka?

Oczywiście, że tak! Właśnie o to dba Kierach Medical Clinic – klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, w której rodzinne więzy przeplatają się z prawdziwym zamiłowaniem do zdrowia i urody.

Założycielem Kierach Medical Clinic jest dr Artur Kierach, doświadczony transplantolog włosów i trycholog, a także Prezes Polskiego Towarzystwa Transplantacji Włosów i Trychologii.

Wspólnie ze swoim bratem dr n.med. Rafałem Kierachem, który jest specjalistą ginekologii i położnictwa oraz jego żoną, dr Agnieszką Kuś-Kierach, lekarzem dentystą, stworzyli zespół gotowy stawiać czoła niemal każdemu wyzwaniu z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej. Uzupełnieniem kompetencji lekarzy są zaprzyjaźnieni specjaliści z różnych obszarów medycyny.

Dla lekarzy z Kierach Medical Clinic każdy pacjent to przede wszystkim człowiek z indywidualnymi problemami, który zasługuje na szczególną uwagę i profesjonalną opiekę. Nasi lekarze nie podchodzą do pacjentów jak do klientów, a jak do osób, którym należy pomóc, wybierając przy tym najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze metody leczenia.

Specjaliści
w Kierach Medical Clinic

Lek. Artur Kierach, transplantolog włosów i trycholog

Absolwent Wydziału Lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, Prezes Polskiego Towarzystwa Transplantacji Włosów i Trychologii oraz członek prestiżowego międzynarodowego stowarzyszenia International Society of Hair Restoration Surgery, zrzeszającego specjalistów transplantacji włosów z całego świata.

W codziennej pracy zajmuje się walką z wypadaniem włosów – od leczenia farmakologicznego, przez niechirurgiczne zabiegi, aż po przeszczep włosów.

Dr Artur Kierach doświadczenie w zakresie mało inwazyjnej transplantacji włosów metodą FUE-DHI zdobywał wśród wybitnych specjalistów z całego świata, m.in. w trakcie 9 miesięcznego wyjazdu do Oslo, a następnie podczas pracy w paryskiej klinice zajmującej się przeszczepem włosów metodą FUE-DHI. Po powrocie do Polski rozpoczął pracę we własnej klinice, czyli HairCenter Kierach.

W Kierach Medical Clinic zajmuje się przeszczepem włosów u kobiet i mężczyzn.

Dowiedz się więcej o lekarzu

Umów wizytę u tego specjalisty

Dr n.med. Rafał Kierach, specjalista ginekologii i położnictwa, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał podczas licznych szkoleń i kongresów. Specjalizował się i obronił tytuł doktora nauk medycznych pracując w szpitalu o III, najwyższym, stopniu referencyjności, gdzie trafiają najtrudniejsze przypadki z całego regionu. Dr n.med. Rafał Kierach jest lekarzem cenionym przez pacjentki, które od ginekologa oczekują pełnego zaangażowania i opieki holistycznej. Na co dzień zajmuje się ginekologią plastyczną i estetyczną.

Dr Rafał Kierach zajmuje się również szkoleniem lekarzy ginekologów z labioplastyki czyli plastyce warg sromowych.

W Kierach Medical Clinic (oddział w Warszawie i Tychach) zajmuje się ginekologią estetyczną, laseroterapią i medycyna estetyczna.

Umów wizytę u tego specjalisty

Lek.dent. Agnieszka Kuś-Kierach, stomatolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Na jej doświadczenie składają się nie tylko wieloletni staż pracy, ale także wielopokoleniowe tradycje rodzinne. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu najnowszych technik leczenia oraz wykorzystaniu wyłącznie najwyższej jakości materiałów, uśmiech pacjentów dr Agnieszki Kuś-Kierach jest jeszcze piękniejszy i bardziej wyrazisty.

W Kierach Medical Clinic (oddział w Tychach) zajmuje się stomatologią zachowawczą i stomatologią estetyczną

Umów wizytę u tego specjalisty

Lek. Paweł Kuźnicki, lekarz gastroentereolog, trycholog

Członek Polskiego Towarzystwa Transplantacji Włosów i Trychologii oraz European Hair Research Society. Uczestniczył w wielu krajowych i międzynarodowych konferencjach o tematyce trychologicznej, rozwijając swoje umiejętności praktyczne i teoretyczne. W Kierach Medical Clinic zajmuje się farmakologicznym i zabiegowym leczeniem chorób włosów, konsultacjami pacjentów w zakresie chirurgii odtwórczej włosów oraz medycyną estetyczną.
Ponadto w pracy zawodowej specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób układu pokarmowego, co daje mu możliwość holistycznego spojrzenia na problem łysienia z uwzględnieniem czynników dietetycznych, chorób internistycznych i przyjmowanych leków.

Jako nauczyciel akademicki stale aktualizuje swoją wiedzę, dzieląc się nią ze studentami kierunku lekarskiego.

Konsultuje pacjentów w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. W
Dr. Kuźnicki w codziennej praktyce kieruje się dobrem pacjenta kliniki oraz poszukuje optymalnego postępowania będącego realnym rozwiązaniem każdego problemu.

W Kierach Medical Clinic (oddział we Wrocławiu) zajmuje się diagnostyką i leczeniem wypadania włosów oraz konsultuje pacjentów do przeszczepu włosów.

Umów wizytę u tego specjalisty

Lek. Piotr Jędrzejak, ginekolog

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (biologia) oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywał podczas pracy w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Warszawskiego oraz w wielu warszawskich przychodniach.

W codziennej pracy dr Piotr Jędrzejczak skupia się na rozwiązywaniu licznych problemów ginekologicznych, a także na kompleksowym prowadzeniu pacjentek przez cały okres ciąży. Każda z nich może liczyć na jego pełną uwagę, wsparcie i zaangażowanie. Lekarz zajmuje się również medycyną estetyczną, która odgrywa szczególną rolę wśród jego licznych zainteresowań.

W Kierach Medical Clinic zajmuje się ginekologią, ginekologią estetyczną, laseroterapią, medycyna estetyczną.

Umów wizytę u tego specjalisty

Lek. Magdalena Jasińska, specjalista dermatolog-wenerolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego związana z Kliniką Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Zatrudniona na stanowisku starszego asystenta w Klinice Dermatologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Warszawie. Pracownik dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członkini European Academy of Dermatology and Venerology oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Od początku pracy zawodowej, specjalistka zajmuje się dermatologią kliniczną zabiegową. Wieloletnie doświadczenie z najwybitniejszymi lekarzami zajmującymi się trychologią umożliwiło jej zdobycie doświadczenia na światowym poziomie. Dzięki udziałowi w licznych kongresach na całym świecie jest na bieżąco z aktualnymi zaleceniami i schematami leczenia schorzeń skóry głowy i włosów.

Posiada doświadczenie w diagnostyce dermoskopowej i wideodermoskopowej zmian skórnych, ze szczególnym uwzględnieniem zmian przednowotworowych i nowotworowych oraz diagnostyce i leczeniu łysienia. Wykonuje wybrane zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej.

W Kierach Medical Clinic zajmuje się dermatologią, diagnostyką i leczeniem wypadania włosów, laseroterapią, dermatologią estetyczną

Umów wizytę u tego specjalisty

Dr Aleksandra Łuniewska, chirurg plastyczny

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 2006 roku związana jest z Oddziałem Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu – to właśnie tam zdobywała doświadczenie oraz ukończyła specjalizację z chirurgii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Doktor Łuniewska ma za sobą liczne staże w prestiżowych europejskich klinikach, szkolenia, a także konferencje naukowe. W chirurgii plastycznej specjalizuje się przede wszystkim w modelowaniu twarzy przy wykorzystaniu własnego tłuszczu pacjenta, a także operacjach piersi, liposukcji oraz operacjach estetycznych twarzy. Doskonale rozumie problemy swoich pacjentów, a ich spektakularne metamorfozy i zadowolenie sprawiają jej niezwykłą satysfakcję.

W Kierach Medical Clinic zajmuje się zabiegami i operacjami plastycznymi.

Umów wizytę u tego specjalisty

Lek. Aleksander Zińczuk, lekarz chorób zakaźnych, hepatolog

Wybitny specjalista, który zdał egzamin specjalizacyjny w zakresie chorób zakaźnych z najwyższym wynikiem w kraju. Doktorant Katedry Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Był Wiceprzewodniczącym Komisji Rewizyjnej Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu VIII Kadencji, został także wyróżniony odznaką honorową Ministerstwa Zdrowia za zasługi dla ochrony zdrowia. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu chorób zakaźnych, hepatologii i medycyny podróży.

Członek Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS, Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży oraz Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego.

Zakres specjalizacji dr. Zińczuka obejmuje w szczególności kwestię chorób zakaźnych, w tym przenoszonych drogą płciową, a także medycynę podróży z zagadnieniem nowatorskiego ujęcia seks-turystyki pod kątem medycznym. Aktywnie uczestniczy w propagowaniu informacji na temat bezpiecznej ekspozycji seksualnej, także wśród mężczyzn mających kontakty seksualne z mężczyznami (MSM) – przedekspozycyjna profilaktyka zakażenia HIV (Pre-exposure Prophylaxis – PrEP).

Doktor Aleksander Zińczuk wykonuje swoją pracę z poświęceniem i wielką pasją, a przede wszystkim z szacunkiem dla pacjentów i wykonywanego zawodu, dbając w szczególności o poufność i tajemnicę lekarską każdego pacjenta kliniki.

W Kierach Medical Clinic zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób zakaźnych oraz kwalifikacją do PrEP. Dowiesz się więcej wchodząc na stronę poświęconą profilaktyce zakażenia HIV.

Umów wizytę u tego specjalisty

Lek. Wojciech Lubiński, psychiatra

Absolwent wydziału wojskowo-lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii w I Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz podstawowej opieki zdrowotnej. Cierpliwy, empatyczny i rzeczowy specjalista, który doskonale rozumie problemy pacjentów borykających się z wypadaniem włosów, widocznymi bliznami czy innymi problemami natury estetycznej. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kompleksy spowodowane wyglądem mogą negatywnie wpłynąć na samoocenę oraz samopoczucie, dlatego zawsze stawia pacjenta i jego potrzeby na pierwszym miejscu. Pacjenci doktora zawsze mogą liczyć na pełne wsparcie i profesjonalną pomoc.

Umów wizytę u tego specjalisty

Aleksandra Budna, kosmetolożka i fizjoterapeutka

Specjalizuje się przede wszystkim w niwelowaniu blizn, poprzez tworzenie indywidualnego planu leczenia i realizowanie go. Do każdej osoby podchodzi w pełni indywidualnie, zapewniając profesjonalną opiekę i pełne wsparcie w zakresie kosmetologii. Wykonuje kompleksowe zabiegi na twarz i ciało, które pozwalają pozbyć się wszelkich defektów natury estetycznej.

W Kierach Medical Clinic zajmuje się kosmetologią, w tym niwelowaniem blizn.

Umów wizytę u tego specjalisty