PRZED ZABIEGIEM

 • Najpóźniej 10 dni przed zabiegiem należy dostarczyć badania krwi drogą mail-ową – recepcja@drkierach.pl): morfologia krwi, czas protrombinowy, INR, APTT, Fe, witamina D, poziom glukozy we krwi, cholesterol całkowity, CRP, poziom sodu i potasu, TSH, anty-HCV, anty-HBs, HIV combo. (Badania ważne są do 4 tygodni od dnia zaplanowanego zabiegu).
 • Dzień przed zabiegiem i w dniu zabiegu nie należy spożywać kawy, mocnej herbaty, napojów energetycznych (np. Red Bull, Tiger) ani alkoholu
 • Należy odstawić wszystkie zażywane witaminy i suplementy diety 7 dni przed zabiegiem.
 • Jeżeli stosowany jest minoksidil (Alopexy, Loxon 2% / 5% lub doustnie) należy przerwać terapię minimum 2 tygodnie przed zabiegiem. Leczenie finasterydem (jeśli dotyczy) oraz lekami na choroby przewlekłe można kontynuować.
 • Włosy przed zabiegiem należy obciąć na długość 2 mm (nie dotyczy kobiet) ponieważ znacznie upraszcza to pielęgnację włosów po zabiegu i zmniejsza ryzyko infekcji, groźnej dla przeszczepionych mieszków włosowych. Skrócenie włosów jest możliwe (i zalecane) w placówce w dniu zabiegu. Istnieje możliwość wykonania zabiegu bez skracania włosów w obszarze wszczepienia – do ceny zabiegu należy doliczyć 15%. Wymagana jest kwalifikacja – nie we wszystkich przypadkach można wszczepić mieszki (grafty) bez skracania włosów.
 • Nie palić papierosów lub znacznie ograniczyć na tydzień przed zabiegiem i dwa tygodnie po zabiegu. (Palenie spowalnia okres gojenia się tkanek.)
 • Na 14 dni przed planowanym zabiegiem nie należy przyjmować leków z grupy salicylanów (Polopiryna, Aspiryna, Acard), leków p/bólowych i p/zapalnych (Ibuprom, Ketonal, Paracetamol) lub pochodnych kumaryny (Sintrom, Acenokumarol, Plavix). Należy również odstawić inne preparaty wpływające na układ krzepnięcia (np. zawierające witaminę E, Ginko Biloba, czosnek, kwasy Omega).

W przypadku wystąpienia przeziębienia, gorączki, owrzodzenia lub jakiejkolwiek innej infekcji proszę natychmiast powiadomić lekarza, który będzie wykonywał zabieg (e-mail: recepcja@drkierach.pl).

DZIEŃ ZABIEGU

 • Rano w dniu zabiegu należy dokładnie umyć głowę, a po wysuszeniu prosimy nie nakładać żadnych kosmetyków do stylizacji włosów jak żel, pasta, lakier itp.
 • Rano należy zjeść lekkie śniadanie.
 • Na zabieg należy przyjść w rozpinanej koszuli lub rozpinanej bluzie (proszę nie zakładać nic co należy wkładać przez głowę) oraz wygodnych spodniach.
 • Pozostawić biżuterię i inne cenne przedmioty w domu
 • Należy zabrać ze sobą lekki lunch (kanapka, owoce itp.) – pomiędzy pobraniem, a wszczepieniem mieszków będzie krótka przerwa.

PRZYGOTOWANIA PRZED DNIEM ZABIEGU

 • Prosimy zadbać o transport – najlepiej samochodowy, tak aby w wygodnej pozycji wrócić do domu po zabiegu. Po zabiegu można prowadzić samochód samodzielnie, ale na dłuższe trasy wskazana jest druga osoba kierująca.
 • Prosimy zorganizować sprzyjające rekonwalescencji warunki w domu, aby po zabiegu wrócić do domu i móc się odprężyć.
 • Na wszelki wypadek należy zadbać o to, by w okresie tygodnia po zabiegu ktoś mógł służyć nam pomocą, szczególnie w okresie pierwszych 24 godzin.

OPŁATA REZERWACYJNA

 • Warunkiem rezerwacji terminu zabiegu jest uiszczenie opłaty rezerwacyjnej w wysokości 3.000 PLN (trzy tysiące złotych) lub 1.000 EUR tytułem zadatku na rachunek bankowy:
3.000 PLN na rachunek:lub1.000 EUR / USD na:
Credit AgricoleCredit Agricole
IBAN: PL23 1940 1076 3231 0926 0000 0000IBAN: PL12 1940 1076 3231 1532 0000 0000
SWIFT: AGRIPLPR SWIFT: AGRIPLPR
Kierach Medical Clinic Sp. z o.o.
Chrobrego 4/U5, 02-479 Warszawa
Kierach Medical Clinic Sp. z o.o
Chrobrego 4/U5, 02-479 Warszawa

W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko oraz termin zabiegu (wcześniej uzgodniony z kliniką). Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: recepcja@drkierach.pl

Brak wpłaty zadatku w ciągu 30 dni od ustalenia daty zabiegu jest jednoznaczny z rezygnacji – termin zostaje odblokowany dla innych pacjentów.

 1. Wpłacony zadatek zostanie zaliczony na poczet ceny za wykonany zabieg.
 2. W przypadku nieodwołania zabiegu na krócej niż 14 dni od ustalonego terminu, niestawienie się na wyznaczony termin zabiegu lub niedostarczenie aktualnych, zleconych wyników badań krwi, zadatek nie podlega zwrotowi. Przełożenie zabiegu na 7 dni i mniej przed ustaloną datą zabiegu wiąże się z utratą zadatku. Wpłata zadatku oznacza akceptację powyższych warunków. 

FORMY PŁATNOŚCI

 1. Gotówką lub kartą płatniczą w dniu zabiegu.
 2. Przelew na konto bankowe najpóźniej 1 dzień roboczy przed zabiegiem. Prosimy o zabranie potwierdzenia transakcji.

Płatność ratalna możliwa jest za pośrednictwem www.mediraty.pl (informacje na końcu strony).

MIEJSCE I GODZINA ZABIEGU

Kierach Medical Clinic

Bolesława Chrobrego 4/U5, 02-634 Warszawa-Włochy

Piętro I, domofon: 102 (Parking dostępny jest za budynkiem).
Zapraszamy na godzinę 10:00, jeśli nie ustalono inaczej.

FUE-Regenera

Podczas przeszczepu włosów istnieje możliwość pobrania dodatkowego materiału do wykonania zabiegu Regenera Activa. Z pobranego materiału separuje się komórki macierzyste i przed wszczepieniem włosów podaje się je w mezoterapii na obszary wymagające regeneracji. Wskazaniami są: miniaturyzacja mieszków włosowych w przebiegu łysienia typu męskiego (androgenowego) poza i/lub na obszarze przeszczepu. Więcej informacji na:

www.CentrumKierach.pl –> Oferta –> Wypadanie włosów –> Regenera Activa

Nie ma potrzeby dodatkowego przygotowania przed zabiegiem. Koszt zabiegu FUE-Regenera to standardowa cena zabiegu FUE + 4.000zł komórki macierzyste.

SZYBKI TERMIN ZABIEGU

Usługa przeznaczona dla osób, które nie chcą czekać na zabieg FUE-DHI. Gwarantujemy przeprowadzenie zabiegu w ciągu 30 dni (lub w wybranym przez pacjenta miesiącu) od konsultacji, pod warunkiem dostarczenia wszystkich niezbędnych badań. Zabiegi w całości przeprowadzane przez dr Artura Kieracha. Do kosztu zabiegu należy doliczyć 30%. Więcej informacji: Konsultacje VIP

FINANSOWANIE

Płatności ratalne realizowane są przez www.MediRaty.pl, darmowa kalkulacja dostępna jest pod numerem 22 266-83-70. Kod, pod którym zarejestrowane jest HairCenter Kierach: 6642 (potrzebny przy wniosku).

Przykładowa kalkulacja:

Kwota pożyczkiRata miesięczna (zł) (12 miesięcy)Rata miesięczna (zł) (24 miesiące)Rata miesięczna (zł) (36 miesięcy)Rata miesięczna (zł) (60 miesięcy)
10.000 zł933,33516,64377,78246,67
15.000 zł1400,00774,96566,67370,00
20.000 zł1866,671033,28755,56493,33
Płatności ratalne