1. Strona główna
 2. /
 3. Regenera Activa

Regenera
Activa

Specjalnie zaprojektowany systemem wykorzystującym autologiczny przeszczep komórek, którego zastosowanie obejmuje szereg zastosowań w medycynie regeneracyjnej.

Podczas pojedynczej sesji, gdzie pacjent jest zarówno dawcą jak i biorcą przeszczepu, jesteśmy w stanie stymulować miejsce poddane zabiegowi za pomocą komórek progenitorowych i czynników wzrostu uzyskanych z miejsca pobrania przeszczepu.

Umów wizytę

bg regenera
Technika ta oparta jest na badaniach klinicznych wykazujących wysoką koncentrację uzyskanych komórek macierzystych z tkanek.

Poprzez skalibrowany proces mechaniczny oraz filtrację jesteśmy w stanie uzyskać wysoką koncentrację komórek progenitorowych i innych elementów prekursorowych, w tym komórek macierzystych. System Regenera Activa został stworzony do uzyskiwania zawiesiny komórek zdolnej do regeneracji tkanek.

Group 41 g

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa około 20 minut.
  1
  Lekarz pobierze niewielki wycinek skóry (od jednej do trzech biopsji o średnicy 2,5 mm) z okolicy karku na linii włosów.
  Jest to obszar, który jest najmniej podatny na łysienie androgenowe.
  2
  Pobranie tak niewielkiego wycinka skóry pozwala na samoistne zagojenie się miejsca pobrania przeszczepu.
  Jest to proces zupełnie bezbolesny gdyż lekarz znieczuli miejsce biopsji.
  3
  Lekarz, za pomocą specjalnego urządzenia wyizoluje z pobranej od Ciebie tkanki komórki progenitorowe, komórki macierzyste i czynniki wzrostu.
  Tak przygotowana zawiesina zostanie podana w skórę Twojej głowy na zasadzie mezoterapii w okolice mieszków włosowych aby zainicjować procesy naprawcze.

Zabieg można powtórzyć dopiero po roku, aby zapobiegać dalszej utracie włosów.

Cennik
Cena
Komórki macierzyste
6500 PLN
Umów się na pierwszą konsultację
Masz pytania?

Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji on-line!

Rozpocznij konsultację
Masz pytania?
UMÓW SIĘ ZADZWOŃ