Wygląd zewnętrzny wpływa znacząco nie tylko na postrzeganie przez innych, ale również ma niebagatelne znaczenie dla dobrego samopoczucia. To właśnie od wysokiej samooceny zależy w dużej mierze powodzenie w życiu osobistym oraz zawodowym. Poniżej poznasz najcześciej stosowane zabiegi na twarz.

Dzięki nowoczesnej technologii medycyny estetycznej zabiegi na twarz odmładzające sprawiają, że skóra staje się widocznie piękniejsza i wygląda na młodszą. Między innymi laserowe zabiegi na twarz wykorzystują najnowsze osiągnięcia nauki, aby poprawiać wygląd twarzy kobiet oraz mężczyzn. Oferta zabiegów skierowana jest do osób dbających o wygląd zewnętrzny i świadomych jego wartości. W Kierach Medical Clinic oferujemy najlepsze i bezpieczne rozwiązania.

Zabiegi na twarzy – dla kogo?

Laserowe zabiegi na twarz oraz inne metody stosowane w medycynie estetycznej[1] są przeznaczone dla osób w każdym wieku i niezależnie od płci. Nie ma dolnej lub górnej granicy wieku. Twarz człowieka zmienia się wraz z upływem lat. Zmarszczki, przebarwienia oraz zmiany na skórze mogą mieć różne podłoże. Najczęstszą przyczyną pojawiania się zmarszczek jest starzenie się skóry. Wraz z wiekiem skóra przestaje być tak jędrna i jasna, jak w młodości.

Zmarszczki można podzielić na dwa główne rodzaje, czyli powierzchowne oraz głębokie. Zmarszczki powierzchowne najczęściej pojawiają się w okolicy oczu („kurze łapki”), a zmarszczki głębokie związane są przede wszystkim z mimiką. Niezwykle popularne są zabiegi na twarz po nowotworze. Walka z chorobą nowotworową pozostawia po sobie ślad także w wyglądzie pacjentki lub pacjenta. Skóra staje się wtedy wrażliwa i podrażniona. Dla osób, które nie są zadowolone z wyglądu swojej twarzy, w Kierach Medical Clinic rekomendujemy odmładzające zabiegi na twarz.

Laserowe zabiegi na twarz – przebieg

Laser jest technologią niezwykle często wykorzystywaną we współczesnej medycynie estetycznej. Zabiegi na twarz wykonywane za pomocą lasera są całkowicie bezpieczne dla skóry i zdrowia człowieka. Najczęściej laserowe zabiegi mogą kojarzyć się z dokładną depilacją, jednakże doskonale sprawdzają się one jako zabiegi na twarzy, a szczególnie jako zabiegi na twarz po nowotworze. Podczas laseroterapii wiązka światła wnika głęboko w głąb skóry z jednoczesnym nieuszkadzaniem jej wierzchniej warstwy.

Takie odmładzające zabiegi są szczególnie polecane osobom, które przeszły walkę z chorobami nowotworowymi. Dzięki temu, że zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, pacjenci nie są narażeni na niepożądane skutki uboczne, takie jak uszkodzenie skóry. Po chemioterapii skóra jest bowiem wrażliwsza, dlatego należy wykluczyć wszelkie ryzyko jej uszkodzenia podczas jakichkolwiek zabiegów. Zabiegi na twarzy – wykonywane w odpowiednim odstępie czasowym – skutkują poprawieniem wyglądu i jędrności skóry.

Postępowanie przed zabiegiem

W Kierach Medical Clinic dbamy o to, aby podchodzić do każdej pacjentki i każdego pacjenta w indywidualny sposób. Zabiegi na twarz są niezwykle popularne wśród osób w różnym wieku, jednakże skóra osoby czterdziestoletniej różni się w znaczący sposób od skóry osoby, która ma sześćdziesiąt i więcej lat. Dlatego też przed każdym zabiegiem pacjenci spotykają się ze specjalistą, którego zadaniem jest dokładne obejrzenie skóry twarzy oraz zapoznanie się z oczekiwaniami i życzeniami pacjentki lub pacjenta.

Zabiegi na twarz odmładzające to nowoczesna technologia używana w medycynie estetycznej od lat. Nie istnieje wiele przeszkód do przeprowadzenia zabiegu. Osobami, które powinny wstrzymać się z przeprowadzeniem zabiegu, są między innymi kobiety w ciąży oraz osoby w trakcie zaawansowanego stadium leczenia onkologicznego. Laserowe zabiegi na twarz są odradzane także w sytuacji uszkodzenia skóry twarzy. Należy wtedy poczekać, aż uszkodzenie zniknie.

Postępowanie po zabiegu

Dostępne w ofercie Kierach Medical Clinic zabiegi na twarz to usługa medycyny estetycznej niewymagające długiej ani kłopotliwej rekonwalescencji. Laserowe zabiegi na twarz są nieinwazyjne, a skóra przez krótki czas może być nieco zaczerwieniona i może się łuszczyć. Dzięki łuszczeniu się skóry niwelowane są przebarwienia na twarzy aż do ich całkowitego zniknięcia. Po zabiegu zaleca się jednak powstrzymanie się od opalania w solarium lub na słońcu, intensywnego wysiłku fizycznego lub stosowania dużej ilości kosmetyków na twarz.

Zabiegi na twarzy nie są związane z przyjmowaniem żadnych lekarstw ani środków chemicznych, nie jest wymagana żadna specjalna terapia lub opatrunki po zabiegu. Nasi specjaliści podczas pierwszej wizyty pacjentki lub pacjenta szczegółowo informują osoby chcące poddać się zabiegowi o przebiegu zabiegu, a także o pielęgnacji skóry twarzy po nim.

Zabiegi na twarz – cennik

Pacjenci często przed wybraniem odpowiedniego zabiegu wpisują w wyszukiwarkę internetową frazę: „zabiegi na twarz cennik”. Ostateczna cena każdego zabiegu – także mezoterapii lub wolumetrii twarzy – uzależniona jest od liczby zabiegów. Dodatkowo na cenę mają wpływ: stan skóry twarzy, wiek pacjentki lub pacjenta oraz od oczekiwania i życzenia naszych klientów. Nie odnajdą Państwu u nas żadnych ukrytych kosztów. Cena zabiegu podajemy podczas pierwszego spotkania ze specjalistą.

Pacjenci, którzy decydują się na zabiegi w Kierach Medical Clinic, mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz pełną dyskrecję. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że wszelkie zabiegi na twarzy to nie tylko poprawienie wyglądu, ale także polepszenie samooceny. Współcześnie korzystanie z osiągnięć medycyny estetycznej jest coraz częściej wybieranym sposobem na poprawę swojego wyglądu.