1. Strona główna
 2. /
 3. Mezoterapia igłowa – zagęszczanie…

Mezoterapia igłowa – zagęszczanie włosów

Zabieg polegający na dostarczeniu substancji leczniczych, odżywczych lub regenerujących bezpośrednio do obszaru mieszków włosowych.

Metoda ta jest stosowana w celu zapobiegania łysieniu i stymulowania wzrostu włosów. Zabieg polega na wstrzykiwaniu substancji odżywczych i regenerujących bezpośrednio w okolice mieszków włosowych.

Umów wizytę

bg mezoterapia

W mezoterapii igłowej wprowadzenie substancji leczniczych i regenerujących do obszaru leczonej strefy ma podwójny efekt:

  Miejscowe stosowanie leków maksymalizuje ich skuteczność, jednocześnie zmniejszając obciążenie nerek i wątroby, które występuje, gdy leki są przyjmowane doustnie.
  Po pierwsze
  Miejscowe stosowanie leków maksymalizuje ich skuteczność, jednocześnie zmniejszając obciążenie nerek i wątroby, które występuje, gdy leki są przyjmowane doustnie.
  Nie chodzi tylko o poprawę wyglądu, ale także o dbanie o swoje ciało.
  Uszkodzenia skóry spowodowane zastrzykami stymulują samoleczenie i produkcję czynników wzrostu.
  Po drugie
  Uszkodzenia skóry spowodowane zastrzykami stymulują samoleczenie i produkcję czynników wzrostu.
  Stosowane leki mogą mieć postać gotowych preparatów do mezoterapii stworzonych w celu wyeliminowania konkretnego problemu lub koktajli leczniczych, będących mieszanką związków leczniczych, regeneracyjnych i odżywczych indywidualnie dobranych przez lekarza.

Zagęszczone włosy.
W wyniku takiego niechirurgicznego zabiegu, jakim jest zagęszczanie włosów, skóra staje się napięta, wygląda zdrowo, a co najważniejsze poprawia się mikrokrążenie skóry głowy. Mezoterapia igłowa ma bardzo pozytywny wpływ na włosy, stymulując wzrost cebulek. Jest to skuteczna metoda w leczeniu nadmiernego wypadania włosów, dlatego coraz częściej decydują się na nią pacjenci poszukujący nieinwazyjnych metod na porost włosów.
Zagęszczone włosy.

Na zabieg ten może zdecydować się każdy, kto spełnia wymagania dla tego typu leczenia. Przeciwwskazania do mezoterapii skóry głowy obejmują ciążę i karmienie piersią, choroby nowotworowe, infekcje bakteryjne i wirusowe, a także zapalenie skóry i przyjmowanie leków immunosupresyjnych.

Dla wielu osób dobra fryzura jest wyznacznikiem piękna i zdrowia, a Centrum Fryzur Kierach, wykonując mezoterapię igłową na włosy (we Wrocławiu i Warszawie), wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich pacjentów. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej formy walki z problemem wypadania włosów, warto skontaktować się z Centrum Fryzur za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, mailowo lub telefonicznie. Przed zabiegiem pacjent zapraszany jest na indywidualną konsultację.

Zagęszczone włosy.
Dla kogo?
Kobiety i mężczyźni zmagający się z wypadaniem włosów,
Dla osób narażonych na przewlekły stres, który może powodować nadmierne wypadanie włosów.
Kobiety i mężczyźni z zaburzeniami hormonalnymi powodującymi wypadanie włosów
Mezoterapia jako terapia podtrzymująca do czasu zrównoważenia poziomu hormonów
Kobiety po ciąży
Kobiety w okresie menopauzy
Mężczyźni przygotowujący się do zabiegu przeszczepu włosów. Odtworzenie przynajmniej części włosów, które nie wypadły, może pomóc zmniejszyć objętość zabiegu przeszczepu włosów
Kobiety i mężczyźni, którzy chcą wzmocnić swoje włosy, zwłaszcza podczas zmiany pór roku, kiedy włosy mogą wypadać bardziej niż przeciętnie.

Zabiegi profilaktyczne

Mezoterapia skóry głowy

INTENSYWNA TERAPIA: 1 raz w miesiącu przez 5 miesięcy

TERAPIA ZAPOBIEGAWCZA: co 2-3 miesiące przez 3-6 miesięcy

Częstotliwość zabiegów oraz odpowiedni lek dobierane są indywidualnie w oparciu o potrzeby pacjenta. Mezoterapia dostępna jest w Kierach Hair Centre:

Mezoterapia jednoskładnikowa

Mezoterapia lekiem złożonym

Mezoterapia komórkami macierzystymi

Laseroterapia: możliwość wypożyczenia urządzenia do laseroterapii za 500 zł miesięcznie.

Mask Group g
Cennik
Cena
Cena za 5 zabiegów
Mezoterapia jednoskładnikowa
500 PLN
2 300 PLN
Mezoterapia preparatem złożonym
800 PLN
3 700 PLN
Mikronakłuwanie
500 PLN
2 300 PLN
Mikroigłowanie z mezoterapią witaminową
850 PLN
4 000 PLN
Komórki macierzyste
6 500 PLN
Umów się na wizytę
Masz pytania?

Umów się na wizytę

Rozpocznij konsultację
Masz pytania?
UMÓW SIĘ ZADZWOŃ