Mikropigmentacja
skóry głowy (SMP)

Rewolucyjny zabieg wykonywany w celu poprawy wyglądu skóry głowy pacjenta przy użyciu pigmentów skórnych.

SMP pozwala na imitację wyglądu krótko ogolonych włosów i może wkomponować się w naturalne włosy pacjenta. Powszechnie taka metoda nazywana jest także wykonywaniem tatuażu medycznego imitującego prawdziwe włosy.

Idealnym kandydatem na
zabieg mikropigmentacji
skóry głowy jest osoba, która
nie ma odpowiednio dużo mieszków włosowych, by
pokryć przeszczepem
włosów cały obszar łysienia z
pożądaną gęstością.

Pacjenci z bliznami na skórze głowy po starszych metodach transplantacji włosów i innych zabiegach mogą również zminimalizować widoczność blizny.

SMP najczęściej stosuje się dla następujących grup:

Widoczność skóry głowy po transplantacji włosów

Mężczyźni i kobiety, którzy w przeszłości poddali się transplantacji włosów, lecz nadal mają widoczną część skóry głowy ze względu na rzadsze włosy lub większe obszary łysienia.

Łysienie typu żeńskiego

Kobiety o typowo żeńskim typie łysienia nie są dobrymi kandydatkami na transplantację włosów. Nie mają one nigdzie na skórze głowy dostatecznie dużo włosów, które można by przeszczepić. Większość tych kobiet skazana jest na preparaty z mikrowłóknami, takie jak Toppik lub system uzupełniania włosów. Tatuaż medyczny może zminimalizować kontrast między ich włosami a skórą głowy i dać efekt gęstości włosów.

Ogolona głowa

Mężczyźni z łysieniem typu męskiego decydujący się na ogolenie głowy nie chcą, by widoczny był typowy dla łysienia wzór podkówki. SMP może dać efekt głowy pełnej włosów. Wygląda jak krótka szczecinka i dobrze naśladuje głowę pełną włosów.

Blizna na skórze głowy

Mężczyźni i kobiety z bliznami na skórze głowy wynikającymi z urazów, zabiegów chirurgicznych lub wcześniejszego przeszczepu włosów typu „strip”, którzy teraz planują zgolić głowę i pozbyć się widocznych blizn.

Inne typy łysienia

Każdy o innym typie łysienia pragnący poprawić wygląd łysiejącego fragmentu. Przykładem mogą być takie choroby jak łysienie całkowite, łysienie plackowate na głowie i twarzy, łysienie bliznowaciejące i utrata włosów po radioterapii.

Taki tatuaż imitujący włosy jest pomocą dla wszystkich osób zaliczających się do powyższych grup.

Korzyści z mikropigmentacji skóry głowy Czy jeszcze potrzebują Państwo argumentów, by wypróbować SMP? Podamy jeszcze kilka zalet mikropigmentacji skóry głowy:

    Daje wizualny efekt gęstości i grubości przerzedzających się włosów

    Symuluje wygląd zgolonej głowy dla zupełnie łysych pacjentów.

    Pomaga ukryć blizny po poprzednich zabiegach na skórze głowy takie jak blizny po „stripie”.

    Skuteczne leczenie dla pacjentów cierpiących na choroby, dla których przeszczep włosów nie jest dobrym rozwiązaniem, takie jak łysienie plackowate, łysienie całkowite i łysienie całego ciała.

Doświadczenie!

Korzystamy z naszego doświadczenia i zdolności artystycznych kreując naturalnie wyglądające rezultaty dla osób łysiejących i z przerzedzającymi się włosami.

SMP może dać efekt krótko ściętych włosów, u pacjentów z widocznym łysieniem na czole i czubku głowy korzystając z pigmentów najwyżej jakości. Zabieg może także dać wizualny efekt gęstszych włosów u pacjentów z przerzedzającymi włosami i tym samym zminimalizować widoczność skóry głowy. Eliminuję to potrzebę korzystania z produktów z mikrowłóknami, takich jak Toppik.

Cennik

Cena
Mikropigmentacja skóry głowy, blizny
od 1.500 PLN
Cała głowa, pierwszy zabieg
6.900 PLN
Cała głowa, zabieg II i III
po 1.500 PLN
Wizualne zagęszczanie u kobiet i mężczyzn
5.900 PLN
Umów się na pierwszą konsultację
Masz pytania?

Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji on-line!

Rozpocznij konsultację
Masz pytania?