1. Strona główna
 2. /
 3. Usuwanie blizn Warszawa

Usuwanie blizn Warszawa

Dla wielu osób blizny na ciele są nieestetycznymi defektami, które, niestety, odbijają się na poczuciu własnej wartości. Niezależnie od płci i wieku – blizny pooperacyjne, potrądzikowe czy innego rodzaju, mogą utrudnić życie. W warszawskiej klinice Kierach Medical Clinic skorzystać można z wielu zabiegów, które umożliwiają usunięcie blizn. Dzięki nim można pozbyć się wszelkich niedoskonałości, pożegnać się z problemem i ponownie cieszyć się nieskazitelną, zdrową skórą. Usuwanie blizn przekłada się na lepszy wygląd, wyższy poziom samoakceptacji, a także o wiele lepsze samopoczucie.

Laseroterapia pochwy

Blizny – czym są? Jak powstają?

Najwięcej osób w wieku nastoletnim bądź dorosłym, zmaga się z bliznami potrądzikowymi. Powstają one w wyniku toczącego się stanu zapalnego w obrębie jednostki włosowo-łojowej. Kiedy tkanka łączna włóknista nie wypełni całego ubytku tkanki, podczas gojenia się trądziku, a do tego dno blizny ułożone jest poniżej powierzchni skóry oraz ma zniekształcone brzegi, wówczas powstają nieestetyczne blizny. Z takimi niedoskonałościami, można spotkać się również po przebytej ospie wietrznej. Blizny potrądzikowe dzielimy na: zanikowe (pofałdowana skóra bądź wgłębienia), przerostowe (wypukłe, grube guzy), przebarwieniowe (nieestetyczne przebarwienia w kolorze różowym bądź jasnobrązowym).

Usuwanie blizn w Warszawie – profesjonalne metody

Usuwanie blizn potrądzikowych w Warszawie można profesjonalnie przeprowadzić w Kierach Medical Clinic. Zapraszamy do zapoznania się z metodami stosowanymi przez naszych specjalistów. Najczęściej stosowanymi zabiegami są: karboksyterapia, laser frakcyjny, mezoterapia wieloigłowa, radiofrekwencja mikroigłowa (RF) oraz PRP. To metody łączone, które mogą się nawzajem uzupełniać. To, jaki zabieg zostanie zastosowany w przypadku konkretnego Pacjenta, zależy od stanu blizny, jej kondycji, rozmiaru oraz umiejscowienia. Do każdego z naszych Pacjentów podchodzimy indywidualnie, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość usług oraz efektywne usuwanie blizn w Warszawie. Opinie naszych Pacjentów mówią same za siebie. Zapraszamy do skorzystania z naszych zabiegów.

Formularz kontaktowy
  Usuwanie blizn metodą karboksyterapii

  Karboksyterapia to zabieg niezwykle precyzyjny, bezpieczny i skuteczny. Polega na wprowadzeniu kontrolowanej dawki CO2 pod powierzchnię blizny. Dzięki czemu skóra staje się lepiej odżywiona. Stosuje się go na wygojone blizny po cesarskim cięciu, oparzeniach lub zabiegach pooperacyjnych. W przypadku blizn trądzikowych, karboksyterapia trwale eliminuje wszelkie niedoskonałości oraz wygładza skórę.

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych w Warszawie

  Laser frakcyjny jest innowacyjnym, nowoczesnym i przede wszystkim bezpiecznym, rozwiązaniem. Zabiegi wykonywane za pomocą tego urządzenia są niemal bezbolesne. Polegają na naświetlaniu blizny wiązką światła laserowego, która pobudza procesy odnowy skóry. W efekcie, po kilku zabiegach zauważyć można zregenerowaną, zdrową i piękną skórę.

  Usuwanie blizn Dermapenem

  Zabieg mezoterapii wieloigłowej, wykonywany za pomocą Dermapenu lub innych urządzeń wieloigłowych, polega na wywołaniu kontrolowanego stanu zapalnego, który uruchamia naturalne procesy gojenia. Dermapen wyposażony jest w cienkie igły, które wykonują na skórze wiele mikronakłuć, na które aplikuje się substancje aktywne. W efekcie na uszkodzonej skórze następuje zwiększona produkcja elastyny i kwasu hialuronowego. Odbudowują się także włókna kolagenowe. Zabieg ten prowadzi do efektywnego spłycenia i wygładzenia blizn, a także wyrównania kolorytu.

  PRP – osocze bogatopłytkowe na blizny

  Mezoterapia PRP to jedna z najskuteczniejszych metod redukcji blizn. Osocze pozyskiwane jest z krwi Pacjenta. Dzięki temu preparat ten jest w 100% bezpieczny dla zdrowia, ponieważ nie wywołuje reakcji alergicznych oraz w żaden sposób nie podrażnia skóry. Zabieg osoczem jest bardzo krótki, trwa do 30 minut i jest bezbolesny. Terapia osoczem bogatopłytkowym polecana jest do redukcji blizn pooperacyjnych, pourazowych i potrądzikowych. Świetnie sprawdza się również w spłycaniu zmarszczek i usuwaniu plam starczych. PRP wygładza skórę, redukuje zaczerwienienia oraz nadaje jej naturalnej sprężystości. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpiecznych, skutecznych i trwałych zabiegów redukcji blizn w Kierach Medical Clinic. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół służy pomocą w uzyskaniu zdrowej, pięknej i wolnej od niedoskonałości skóry.

  1. Strona główna
  2. /
  3. Usuwanie blizn Warszawa

  Konsultacje

  • Siedziba Warszawa

   (Przeszczep włosów, leczenie wypadania włosów, dermatologia, medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna)

   Chrobrego 4/U5
   02-479 Warszawa
   Domofon 102, piętro 1
   +48 579 645 819
   Na mapie
  Umów się na konsultację
  Poniedziałek – Piątek 9.00 – 18.00
  UMÓW SIĘ ZADZWOŃ