1. Strona główna
 2. /
 3. PRP Warszawa

PRP Warszawa

Zabieg powszechnie znany jako wampirzy lifting polega na wykorzystaniu PRP (ang. Platelet Rich Plasma), czyli osocza bogatopłytkowego uzyskanego z krwi pacjenta. Jest to bezpieczny zabieg wykonywany w ramach medycyny estetycznej. Z terapii osoczem bogatopłytkowym mogą korzystać osoby, którym zależy na odżywionej, jędrnej, zdrowej i widocznie odmłodzonej skórze. Kierach Medical Clinic w Warszawie oferuje zabieg wampirzego liftingu, a o jego skuteczności świadczą pozytywne opinie zadowolonych pacjentów.

Poprawa wyglądu skóry w całkowicie naturalny i bezpieczny sposób – to możliwe!

W terapii osoczem bogatopłytkowym wykorzystuje się naturalne składniki występujące w organizmie. Wampirzy lifting swoją nazwę zawdzięcza wykorzystaniu własnej krwi pacjenta, czyli preparatu autologicznego. Osocze bogatopłytkowe to koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Na początku pobierane jest około 10 ml krwi z żyły pacjenta. W probówce jest ona mieszana z antykoagulantem, który zapobiega jej krzepnięciu. Kolejno umieszczana jest w specjalnej wirówce, dzięki czemu po kilku minutach płytki krwi (trombocyty) są zawieszone w osoczu. W ten sposób w sterylnych warunkach otrzymywany jest koncentrat bogatopłytkowy konieczny do zabiegu wampirzego liftingu.

Osocze bogatopłytkowe w Kierach Medical Clinic w Warszawie

Zabieg z wykorzystaniem PRP wykonywany jest w naszej klinice w Warszawie w sposób całkowicie bezpieczny. Pacjentki i pacjenci decydujący się na terapię osoczem bogatopłytkowym poddawani są nieskomplikowanemu zabiegowi. PRP uzyskane w wyniku pobrania krwi oraz jej odwirowania w podawane jest w iniekcjach bezpośrednio w wybraną partię skóry pacjenta. Do wykonania tego zabiegu wystarczy jedynie 5 ml osocza bogatopłytkowego. Najczęściej stosuje się mezoterapię, czyli obecnie najpopularniejszą w medycynie estetycznej formę podania bezpośrednio do skóry substancji leczniczych i regenerujących. Wampirzy lifting wykonywany w Kierach Medical Clinic w Warszawie to profesjonalny zabieg trwający jedynie kilkadziesiąt minut. Wyraźne efekty widoczne są gołym okiem już nawet po upływie dwóch tygodni. Działanie osocza bogatopłytkowego podanego pod skórę rozpoczyna się około 48 godzin po zakończeniu zabiegu. Rezultaty utrzymują się przez kilka miesięcy.

Formularz kontaktowy
  Wskazania i przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu

  Skorzystanie z zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego polecane jest osobom w każdym wieku, chcącym zadbać o swój wygląd nowoczesnymi i naturalnymi metodami. Podanie PRP zaleca się wszystkim, którzy zauważają problemy związane z łysieniem, nadmiernym wypadaniem włosów, matową skórą, pojawieniem się zmarszczek i fałd skórnych na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach lub w okolicach oczu. Wampirzy lifting doskonale sprawdza się również w przypadku osób, które mają blizny po trądziku, chorobach skórnych lub potrzebują regeneracji skóry po zabiegach dermatologicznych. Podanie osocza bogatopłytkowego w naszej klinice w Warszawie może być powtarzane wielokrotnie. Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest specjalistyczna kwalifikacja pacjenta. Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia terapii z wykorzystaniem PRP są ostre zakażenie wirusowe (HCV, HBS, HIV), choroby krwi i naczyń krwionośnych, przewlekłe choroby wątroby, stwierdzone nowotwory, sepsa, alergie na nukleotydy, ciąża i czas karmienia piersią, różne infekcje wirusowe oraz opryszczka.

  Co daje zabieg PRP?

  Terapia osoczem bogatopłytkowym przeprowadzana jest najczęściej na policzkach, w okolicach oczu, ust, powiek, czoła, podbródka, fałdy nosowo-wargowej, dekoltu oraz dłoni i daje widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się bardziej napięta i gładka – wyraźnie poprawia się jej kondycja. Chociaż terapia osoczem bogatopłytkowym nie jest zabiegiem chirurgicznym, to jednak wymaga ona przeprowadzenia przez lekarza posiadającego odpowiednie kwalifikacje. Pacjentka lub pacjent wybierający wampirzy lifting – a także inne zabiegi takie jak wolumetria twarzy czy powiększanie ust – w Kierach Medical Clinic w Warszawie uzyskają profesjonalną pomoc w zakresie informacji o zabiegu, kompleksowe przygotowanie do niego oraz w pełni bezpieczne jego przeprowadzenie. W opinii naszych pacjentów dodatkowym efektem terapii z wykorzystaniem PRP jest poprawa ogólnego samopoczucia i samooceny oraz zwiększenie atrakcyjności fizycznej. Cena zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego waha się od 900 do 2000 zł.

  1. Strona główna
  2. /
  3. PRP Warszawa

  Konsultacje

  • Siedziba Warszawa

   (Przeszczep włosów, leczenie wypadania włosów, dermatologia, medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna)

   Chrobrego 4/U5
   02-479 Warszawa
   Domofon 102, piętro 1
   +48 579 645 819
   Na mapie
  Umów się na konsultację
  Poniedziałek – Piątek 9.00 – 18.00
  UMÓW SIĘ ZADZWOŃ