1. Strona główna
  2. /
  3. Zabiegi na podbródek

Zabiegi na podbródek

Kobietom oraz mężczyznom zależy na tym, aby ich twarze wyglądały atrakcyjnie i młodo. Zadbana twarz ma niebagatelne znaczenie nie tylko dla tego, jak postrzegają nas inni, ale także dla dobrego samopoczucia.

Umów wizytę

Samozadowolenie z wyglądu jest kluczowe dla wszystkich sfer ludzkiego życia, poczynając od życia osobistego, a kończąc na zawodowym. Jedną z najczęstszych przyczyn dyskomfortu związanego z wyglądem twarzy jest obwisły podbródek lub tzw. drugi podbródek. W Kierach Medical Clinic wykonywane są nowoczesne i całkowicie bezpieczne zabiegi na podwójny podbródek oraz zabiegi na drugi podbródek. Dzięki dużej skuteczności cieszą się one coraz większą popularnością wśród pacjentek oraz pacjentów.

Zabiegi na obwisły podbródek – dla kogo?

Podwójny podbródek to problem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nie jest prawdą, że ta nieestetyczna przypadłość dotyka tylko osoby otyłe lub niedbające o właściwą i zdrową dietę. Zabieg na podbródek rekomendowany jest wszystkim osobom, które odczuwają dyskomfort z powodu dodatkowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej w okolicach brody. Głównymi powodami pojawienia się podwójnego podbródka są między innymi uwarunkowania genetyczne, nietrzymanie głowy w prawidłowej pozycji podczas pracy, zła dieta oraz naturalne procesy utraty elastyczności skóry wraz z wiekiem. Niejednokrotnie drugi podbródek pojawia się w sytuacji, gdy osoba zrzuci zbędne kilogramy. Niestety często ta przypadłość pozostaje. Podwójny podbródek wygląda nieestetycznie z każdej pozycji, a przede wszystkim z profilu. Powoduje on, że twarz zatraca swoje naturalne kształty i proporcje. Zabiegi na podbródek to wykorzystanie najnowocześniejszej technologii w medycynie estetycznej do widocznej poprawy wyglądu twarzy, a także do odmłodzenia skóry.

Przebieg zabiegu

Medycyna estetyczna, uprawiana w Kierach Medical Clinic, korzysta z bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań, które przynosi współczesna nauka. Nie jest konieczne już użycie skalpela, aby pozbyć się drugiego podbródka. Zabiegi na obwisły podbródek wykonywane są między innymi za pomocąnici PDO. Polidioksanon to podstawowy budulec nici PDO. Zostały one wynalezione w Korei Południowej, a obecnie są atestowanym materiałem w całej Unii Europejskiej i w innych krajach. Nici PDOto cienkie włókna, które po wprowadzeniu pod skórę rozpuszczają się w ciągu około pół roku. Zabiegi na podwójny podbródek z wykorzystaniem nici PDO to lifting skóry bez konieczności ściągania szwów. Zabiegi na podbródek stymulują syntezę kolagenu oraz fibroblastów, pobudzając jednocześnie komórki skóry do odnowy. Tym samym podwójny podbródek znika, a skóra w tym miejscu jest wyraźnie odmłodzona i piękniejsza.

Podbródek zabieg – przygotowanie

Przed zabiegiem usunięcia drugiego podbródka nie są konieczne specjalne przygotowania. Zabiegi na drugi podbródek poprzedzone są jednak zawsze konsultacją ze specjalistą. Pacjentka lub pacjent – decydujący się na zabieg na podbródek – podczas spotkania są informowani o przebiegu leczenia oraz o czasie rekonwalescencji. Jest to doskonała okazja do przedstawienia przez naszych pacjentów swoich życzeń oraz oczekiwań. W Kierach Medical Clinic do każdego zabiegu podchodzimy w sposób indywidualny, starając się, aby nasi pacjenci czuli się profesjonalnie i komfortowo potraktowani. Wykonując zabiegi na drugi podbródek, a także na przykładzabiegi laserowe lublipofilling, dbamy o dyskrecję. Spotkanie przed zabiegiem jest również dobrą okazją do rozwiania wszelkich wątpliwości oraz udzielenia odpowiedzi na pytania.

Zabiegi na drugi podbródek – po zabiegu

Profesjonalny zabieg na podbródek nie wymaga specjalnej rekonwalescencji. Pacjentka lub pacjent po zabiegu mogą prawie od razu opuścić klinikę. Nie jest konieczna rekonwalescencja pod okiem lekarza. Należy jednak przez kilka dni unikać intensywnego wysiłku fizycznego i pracy w pozycji siedzącej, związanej z intensywnym poruszaniem brodą, czyli na przykład pracy przy komputerze. Odradza się również korzystanie z sauny i basenu bezpośrednio po zabiegu. Nie jest wskazane także intensywne opalanie na słońcu lub w solarium. Skóra po zabiegu może być nieco opuchnięta i zaczerwieniona. Jednakże taki efekt mija po kilku dniach. Zazwyczaj zabiegi na podbródek nie muszą być powtarzane. Raz przeprowadzone sprawiają, że efekty utrzymują się przez długie lata.

Zabieg na drugi podbródek – cena

Pacjentki oraz pacjenci, poszukując informacji na temat zabiegu, wpisują często w wyszukiwarkę internetową takie frazy jak: „zabieg na drugi podbródek cena”, „zabieg na podbródek cena” lub po prostu „podbródek zabieg”. Całkowity koszt zabiegu ustalany jest podczas pierwszego spotkania ze specjalistą. Ostatecznie zależy on od wielkości drugiego podbródka, skomplikowania zabiegu oraz oczekiwań pacjenta. W Kierach Medical Clinic nie odnajdą Państwo żadnych ukrytych kosztów. Pacjenci są informowani indywidualnie na samym początku o kosztach zabiegu i jego przebiegu. Wpisując w wyszukiwarkę frazę „zabieg na podbródek cena” lub „podbródek zabieg”, można odnaleźć różne ceny usługi, którą jest zabieg na podbródek. W Kierach Medical Clinic mają jednak Państwo gwarancję profesjonalnej i bezpiecznej opieki przed zabiegiem, podczas zabiegu oraz po nim.

Masz pytania?

Umów wizytę telefonicznie lub online!

Umów wizytę
Masz pytania?
UMÓW SIĘ ZADZWOŃ