MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY

Wykonywana w HairCenter Kierach mikropigmentacja skóry głowy (SMP), znana także pod nazwą trichopigmentacja, to rewolucyjny zabieg wykonywany w celu poprawy wyglądu skóry głowy pacjenta przy użyciu pigmentów skórnych. SMP pozwala na imitację wyglądu krótko ogolonych włosów i może wkomponować się w naturalne włosy pacjenta. Powszechnie taka metoda nazywana jest także wykonywaniem tatuażu medycznego imitującego prawdziwe włosy. Idealnym kandydatem na zabieg mikropigmentacji skóry głowy jest osoba, która nie ma odpowiednio dużo mieszków włosowych, by pokryć przeszczepem włosów cały obszar łysienia z pożądaną gęstością. Pacjenci z bliznami na skórze głowy po starszych metodach transplantacji włosów i innych zabiegach mogą również zminimalizować widoczność blizny. SMP najczęściej stosuje się dla następujących grup:

  1. Widoczność skóry głowy po transplantacji włosów: Mężczyźni i kobiety, którzy w przeszłości poddali się transplantacji włosów, lecz nadal mają widoczną część skóry głowy ze względu na rzadsze włosy lub większe obszary łysienia.
  2. Łysienie typu żeńskiego: Kobiety o typowo żeńskim typie łysienia nie są dobrymi kandydatkami na transplantację włosów. Nie mają one nigdzie na skórze głowy dostatecznie dużo włosów, które można by przeszczepić. Większość tych kobiet skazana jest na preparaty z mikrowłóknami, takie jak Toppik lub system uzupełniania włosów. Tatuaż medyczny może zminimalizować kontrast między ich włosami a skórą głowy i dać efekt gęstości włosów.
  3. Ogolona głowa: Mężczyźni z łysieniem typu męskiego decydujący się na ogolenie głowy nie chcą, by widoczny był typowy dla łysienia wzór podkówki. SMP może dać efekt głowy pełnej włosów. Wygląda jak krótka szczecinka i dobrze naśladuje głowę pełną włosów.
  4. Blizna na skórze głowy: Mężczyźni i kobiety z bliznami na skórze głowy wynikającymi z urazów, zabiegów chirurgicznych lub wcześniejszego przeszczepu włosów typu „strip”, którzy teraz planują zgolić głowę i pozbyć się widocznych blizn.
  5. Inne typy łysienia: Każdy o innym typie łysienia pragnący poprawić wygląd łysiejącego fragmentu. Przykładem mogą być takie choroby jak łysienie całkowite, łysienie plackowate na głowie i twarzy, łysienie bliznowaciejące i utrata włosów po laseroterapii.

Taki tatuaż imitujący włosy jest pomocą dla wszystkich osób zaliczających się do powyższych grup.

ZABIEG WYKONYWANY JEST W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM. Korzyści z mikropigmentacji skóry głowy Czy jeszcze potrzebują Państwo argumentów, by wypróbować SMP? Podamy jeszcze kilka zalet mikropigmentacji skóry głowy:

  1. Daje wizualny efekt gęstości i grubości przerzedzających się włosów.
  2. Symuluje wygląd zgolonej głowy dla zupełnie łysych pacjentów.
  3. Pomaga ukryć blizny po poprzednich zabiegach na skórze głowy takie jak blizny po „stripie”.
  4. Skuteczne leczenie dla pacjentów cierpiących na choroby, dla których przeszczep włosów nie jest dobrym rozwiązaniem, takie jak łysienie plackowate, łysienie całkowite i łysienie całego ciała.
Nazwa zabiegu
Cena

Nazwa zabiegu

Miropigemntacja skóry głowy, blizny

Cena

od 1.500 PLN

Nazwa zabiegu

Cała głowa, pierwszy zabieg

Cena

7.900 PLN

Nazwa zabiegu

Cała głowa, zabieg II i III

Cena

po 1.000 PLN

Nazwa zabiegu

Wizualne zagęszczanie u kobiet i mężczyzn

Cena

5.900 PLN

Korzystamy z naszego doświadczenia i zdolności artystycznych kreując naturalnie wyglądające rezultaty dla osób łysiejących i z przerzedzającymi się włosami. SMP może dać efekt krótko ściętych włosów, u pacjentów z widocznym łysieniem na czole i czubku głowy korzystając z pigmentów dopasowanych do koloru włosów pacjenta. Zabieg może także dać wizualny efekt gęstszych włosów u pacjentów z przerzedzającymi włosami i tym samym zminimalizować widoczność skóry głowy. Eliminuję to potrzebę korzystania z produktów z mikrowłóknami, takich jak Toppik.

Masz pytania?

Zapraszamy do skorzystania
z darmowej konsultacji on-line!

Rozpocznij konsultację

 

Zapisz się do newslettera

Zawsze bądź na bieżąco.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych.