1. Strona główna
  2. /
  3. Nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Nawilżanie ust kwasem hialuronowym polecane jest przede wszystkim osobom mającym problemy z pękającymi, suchymi wargami. Nierzadko te objawy utrzymują się długo i potrafią powodować duży dyskomfort.

Nawilżenie ust za pomocą kwasu hialuronowego pozwala na zachowanie prawidłowej wilgotności czerwieni wargowej, co znacząco poprawia wygląd i samopoczucie.

Umów wizytę

nawilzenie ust kwasem

Nawilżanie ust kwasem hialuronowym – co to takiego?

Przed rozpoczęciem zabiegu, lekarz wybiera odpowiedni preparat z kwasem hialuronowym. W trosce o komfort pacjenta, przed zabiegiem znieczula się okolicę ust za pomocą specjalnego kremu. Pozwala to wyeliminować dyskomfort związany z zabiegiem. Następnie lekarz wprowadza małe ilości preparatu z kwasem hialuronowym w rejon czerwieni wargowej. Zabieg wykonuje się przy pomocy cienkiej igły bądź kaniuli. Bardzo ważna jest precyzyjna aplikacja preparatu. Po wprowadzeniu kwasu hialuronowego, lekarz delikatnie rozmasowuje okolicę ust, co pomaga w rozmieszczeniu środka w czerwieni wargowej. Całość zabiegu trwa około 30 minut.

 

Nawilżanie ust kwasem hialuronowym – dla kogo?

Zabieg polecany jest przede wszystkim osobom odczuwającym dyskomfort z powodu suchości ust i chcących odpowiednio je nawilżyć. Często te objawy nasilają się w okresie jesienno – zimowym, a wyschnięte usta częściej pękają. Zabieg najczęściej wykonywany jest u osób w wieku 30 – 40 lat, choć nie ma przeciwwskazań, by wykonywały go również osoby młodsze i starsze. Zabieg można łączyć z powiększaniem ust kwasem hialuronowym.

Zalecenia przed zabiegiem

Zabieg nawilżania ust nie wymaga specjalnych przygotowań.

 

Zalecenia po zabiegu

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Bezpośrednio po jego zakończeniu pacjent może powrócić do codziennych aktywności. Zaleca się wyłącznie unikania sauny i solarium do 2 tygodni po zabiegu.

 

Efekty

Przez kilka dni po zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk .Pierwsze efekty widoczne są natychmiastowo, natomiast ostateczne z nich pojawiają się do dwóch tygodni. Usta po zabiegu stają się odpowiednio nawilżone, jędrne i napięte, zyskują świeży i zdrowy wygląd.

Cennik
Nawilżanie ust kwasem hialuronowym
od 1250 zł
Poznaj cennik wszystkich zabiegów
Masz pytania?

Umów wizytę telefonicznie lub online!

Umów wizytę
Masz pytania?
UMÓW SIĘ ZADZWOŃ