1. Strona główna
  2. /
  3. Hydrogen Aquapeel

Oczyszczanie wodorowe

Hydrogen to 6-etapowe oczyszczanie wodorowe skóry twarzy. Polega ono przede wszystkim na pozbywaniu się z niej wszelkich zaskórników oraz zanieczyszczeń, a także na opóźnianiu procesu starzenia się skóry. Wykorzystuje działanie wody z dobranymi do potrzeb skóry preparatami oraz podciśnieniem.

Zabieg oczyszczania wodorowego to jednak również działanie detoksykujące. Ekspozycja skóry na wodę z dedykowanym preparatem złuszczającym, rozjaśniającym, nawilżającym czy rozświetlającym, oraz wykorzystaniem podciśnienia, wpływa na nią dodatkowo złuszczająco, nawilżająco i rozświetlająco. Skóra jest gładsza, a seria zabiegów znacząco zmniejsza widoczność rozszerzonych porów oraz zaskórników. Dodatkowo podczas zabiegu można dodać ampułki z witaminami, peptydami, czynnikami regenerującymi lub antyoksydanty, aby uzyskać lepsze efekty i dodatkowo odżywić skórę.

Umów wizytę

hydrogel aquapeel

Hydrogen Aquapeel- co to takiego?

Oczyszczanie wodorowe to zabieg, którego celem jest dogłębne oczyszczenie skóry, neutralizacja sprzyjających procesom starzenia wolnych rodników, złuszczenie martwego naskórka, dotlenienie komórek oraz lifting skóry twarzy. Jest to możliwe dzięki synergicznej kombinacji różnych, postępujących po sobie technologii: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnej fali radiowej.

 

Laser pikosekundowy – dla kogo?

Zabieg może być stosowany u kobiet i mężczyzn, bez względu na wiek. Działa efektywnie zarówno na młodą cerę (trądzik, blizny potrądzikowe, zaskórniki, przebarwienia pozapalne) jak i dojrzałą (zmarszczki, utrata blasku i jędrności, zanieczyszczenia).

Przed i w trakcie zabiegu

Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza wywiad zdrowotny w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Sam zabieg polega na oczyszczaniu skóry twarzy, szyi i dekoltu specjalistyczną głowicą z podciśnieniem, która zasysa skórę na wybraną głębokość. Następnie wykonywane są kolejne etapy w rozszerzonej wersji zabiegu, za pomocą głowicy z mikroprądami. Hydrogen nie wymaga wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta i może być wykonywany niezależnie od pory roku, również na opalonej skórze. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest oczyszczona, nawilżona i promienna, a pacjent może od razu wrócić do codziennych aktywności.

 

Efekty zabiegu

Już podczas jednego zabiegu, jesteśmy w stanie uzyskać natychmiastowy efekt wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu skóry. System Hydrogen pozwala pracować nad wieloma niedoskonałościami cery. Skóra po zabiegu odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona i nawilżona. Dzięki zredukowaniu dużej ilości szkodliwych wolnych rodników, proces starzenia się zostaje opóźniony.

Cennik
1 zabieg
4 zabiegi
Oczyszczanie wodorowe skóry – twarz
450 zł
1 700 zł
Oczyszczanie wodorowe skóry – twarz + szyja
580 zł
2 200 zł
Oczyszczanie wodorowe skóry – twarz + szyja + dekolt
680 zł
2 400 zł
Oczyszczanie wodorowe skóry – zabieg z dedykowaną ampułką w zależności od potrzeb skóry (twarz)
650 zł
2 450 zł
Oczyszczanie wodorowe skóry – zabieg z dedykowaną ampułką w zależności od potrzeb skóry (twarz + szyja)
750 zł
2 800 zł
Oczyszczanie wodorowe skóry – z dedykowaną ampułką w zależności od potrzeb skóry (twarz + szyja + dekolt)
850 zł
3 200 zł
Poznaj cennik wszystkich zabiegów
Masz pytania?

Umów wizytę telefonicznie lub online!

Umów wizytę
Masz pytania?
UMÓW SIĘ ZADZWOŃ