Zagęszczanie włosów – mezoterapia igłowa

Jednym z niechirurgicznych zabiegów wykonywanych w Hair Center Kierach we Wrocławiu i  Warszawie, jest zagęszczanie włosów czyli mezoterapia igłowa skóry głowy. To zabieg polegający na dostarczeniu substancji leczniczych, odżywczych lub regenerujących bezpośrednio w okolicę mieszka włosowego. Tę metodę stosuje się w profilaktyce łysienia i stymulacji wzrostu włosów. Zabieg polega na podaniu substancji odżywczych i regeneracyjnych bezpośrednio w okolicę mieszka włosowego. W mezoterapii igłowej  wstrzykiwanie substancji leczniczych i regenerujących w okolice miejsca poddawanego leczeniu ma dwojakie działanie:

 • Po pierwsze – miejscowe podanie preparatów maksymalizuje skuteczność ich działania, jednocześnie redukując obciążenie nerek i wątroby, które ma miejsce przy doustnym podawaniu leków. To nie tylko poprawa wyglądu, ale również dbałość o swój organizm.
 • Po drugie – wywołane iniekcjami uszkodzenia skóry, pobudzają ją do samoregeneracji i produkcji potrzebnych w tym celu substancji. Wykorzystywane preparaty mogą mieć formę gotowych leków do mezoterapii, produkowanych pod kątem likwidacji konkretnego problemu lub koktajli leczniczych, będących indywidualnie dobraną przez lekarza mieszanką związków leczniczych, regenerujących i odżywczych.

W efekcie takiego niechirurgicznego zabiegu jakim jest zagęszczanie włosów, skóra jest napięta, wygląda zdrowo, a przede wszystkim poprawia się mikrokrążenie skóry głowy. Mezoterapia igłowa wpływa na włosy w bardzo pozytywny sposób, pobudzając ich cebulki do wzrostu. Jest to skuteczna metoda w leczeniu nadmiernego wypadania włosów, dlatego coraz częściej decydują się na nią pacjenci poszukujący nieinwazyjnych sposobów na porost włosów. Na taki zabieg może zdecydować się każda osoba, która spełnia wymagania do przeprowadzania tego typu leczenia. Przeciwwskazaniami do mezoterapii skóry głowy jest między innymi ciąża i czas karmienia piersią, cukrzyca, choroby nowotworowe, infekcje bakteryjne i wirusowe, a także zapalenia skóry, miesiączka oraz przyjmowanie leków immunosupresyjnych. Piękna fryzura to dla wielu osób wyznacznik urody i zdrowia, a Hair Center Kierach, wykonując zabieg mezoterapii igłowej na włosy we Wrocławiu i Warszawie, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pacjentów. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej formy zwalczania problemu wypadających włosów warto skontaktować się z Hair Center, poprzez formularz zgłoszeniowy, mailowo bądź telefonicznie. Przed przeprowadzeniem zabiegu pacjent zapraszany jest na indywidualne konsultacje.

DLA KOGO?
 • kobiety i mężczyźni borykający się z wypadającymi włosami,
 • dla osób w stanie przewlekłego stresu, który może powodować nadmierne wypadanie włosów
 • kobiety i mężczyźni z zaburzeniami hormonalnymi powodującymi wypadanie włosów
 • mezoterapia jako leczenie podtrzymujące do czasu wyrównania poziomu hormonów
 • kobiety po okresie ciąży, często ciąża wzmaga wypadanie włosów
 • kobiety w okresie menopauzalnym
 • mężczyźni przygotowujący się do zabiegu przeszczepu włosów, odbudowa choć części włosów, które nie wypadły może przyczynić się do zmniejszenia rozległości zabiegu przeszczepu włosów
 • kobiety i mężczyźni, chcący wzmocnić włosy zwłaszcza w okresach zmian pór roku, kiedy włosy mogą wypadać w większej ilości niż przeciętna
Nazwa zabiegu
Cena
Cena za 5 zabiegów

Nazwa zabiegu

Mezoterapia monoskładnikowa

Cena

490 PLN

Cena za 5 zabiegów

2 250 PLN

Nazwa zabiegu

Mezoterapia preparatem złożonym

Cena

750 PLN

Cena za 5 zabiegów

3 550 PLN

Nazwa zabiegu

Mikronakłuwanie

Cena

490 PLN

Cena za 5 zabiegów

2 250 PLN

Nazwa zabiegu

Mikronakłuwanie z mezoterapią witaminową

Cena

790 PLN

Cena za 5 zabiegów

3 750 PLN

Nazwa zabiegu

Komórki macierzyste

Cena

6 500 PLN

Cena za 5 zabiegów

-

MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY MOŻE TAKŻE MIEĆ CHARAKTER PROFILAKTYCZNY TERAPIA INTENSYWNA: 1 raz w tygodniu przez 4-8 tygodni TERAPIA PROFILAKTYCZNA: 1 raz w miesiącu przez 3-6 miesięcy Częstość wykonywania zabiegów oraz odpowiedni preparat dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Dostępne mezoterapie w Hair Center Kierach to:

 • mezoterapia monoskładnikowa
 • mezoterapia preparatem złożonym
 • mezoterapia komórkami macierzystymi
 • laseroterapia: Istnieje możliwość wypożyczenia urządzenia do laseroterapii w cenie 199 PLN miesięcznie.

Masz pytania?

Zapraszamy do skorzystania
z darmowej konsultacji on-line!

Rozpocznij konsultację

 

Zapisz się do newslettera

Zawsze bądź na bieżąco.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych.