1. Strona główna
  2. /
  3. Powiększenie penisa własnym tłuszczem

Powiększanie penisa własnym tłuszczem

Wielkość penisa powoduje niezadowolenie z życia seksualnego? Zapraszamy do skorzystania z zabiegu powiększania penisa własną tkanką tłuszczową!

Zabieg powiększania penisa własnym tłuszczem to przede wszystkim poprawa komfortu życia seksualnego oraz duży krok w kierunku zwiększenia samooceny pacjenta. To idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy nie są zadowoleni z rozmiarów, którymi obdarzyła ich natura. Sam zabieg jest bardzo bezpieczny i wykonywany w sterylnych warunkach w gabinecie lekarskim. Jest to jeden z najbardziej polecanych sposobów dla wszystkich pacjentów, którzy rozważają powiększenie lub pogrubienie swojego członka. Warto jednak pamiętać, że każdą taką decyzję powinna poprzedzać konsultacja online w gabinecie specjalisty. Wykluczy on wszelkie przeciwwskazania i powie jak przygotować się do wykonania zabiegu.

Umów wizytę

Depositphotos 353284180 XL 1

Czym jest zabieg pogrubienia penisa?

Postęp technologiczny w medycynie estetycznej sprawił, że istnieje już kilka sposobów powiększenia penisa. Jednym z nich jest metoda, która pozwala zrobić to przy użyciu własnego tłuszczu. Jest to wspaniała informacja dla wszystkich, którzy mają poważne problemy z samooceną ze względu na rozmiar swojego przyrodzenia. Bardzo często przekłada się to na kłopoty w życiu seksualnym, dlatego warto zadbać o lepsze samopoczucie i pomyśleć o takim rozwiązaniu. Zabieg z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej jest przede wszystkim bezpieczny. Należy on również do tych mało inwazyjnych, dlatego jest jedną z najczęściej wybieranych opcji. Tkanka tłuszczowa pobierana z własnego organizmu nie powoduje żadnych komplikacji i jest materiałem, który nie jest odrzucany przez organizm. Sam zabieg jest przeprowadzany w warunkach ambulatoryjnych i nie wymaga stosowania szczególnego reżimu przed. Dobra wiadomość dla wszystkich alergików i osób obawiających się konsekwencji jest taka, że pobrana od nas tkanka tłuszczowa nie będzie powodowała alergii czy podrażnień.

 

Jak wygląda przebieg zabiegu powiększania prącia?

Zabieg ostrzykiwania prącia własnym tłuszczem jest przede wszystkim mało inwazyjny, dzięki czemu nie powoduje dyskomfortu i bólu. Przed jego wykonaniem pacjent zostaje miejscowo znieczulony. Cały przebieg jest stosunkowo krótki i trwa około 60 minut. Pierwszym etapem jest pobranie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Tak pobrany tłuszcz zostaje umieszczony w wirówce, która przygotowuje go do zabiegu. Igła, przez którą tłuszcz jest odprowadzany, jest bardzo cienka, dlatego nie powoduje bólu, ran czy widocznych śladów na ciele. Każde nakłucie musi zakończyć się rozprowadzeniem przez lekarza wstrzykniętego materiału, dzięki czemu unikniemy powstawania nierówności i defektów. Objętość członka zmienia się w widoczny sposób i powoduje zadowolenie i satysfakcję naszych pacjentów.

 

Jakie zalety ma zabieg?

Jedną z największych zalet całego zabiegu jest to, że wykonywany jest on przy użyciu naturalnych materiałów, pochodzących z naszego organizmu. Dzięki temu wszystko dobrze się goi i czas rekonwalescencji jest krótszy. Po wykonaniu powiększania nie ma problemów ze wzwodem i poprawia się jakość życia seksualnego, co często jest głównym celem pacjentów decydujących się na taki zabieg. Czas rekonwalescencji jest bardzo krótki, dlatego możemy szybciej odzyskać ogólną sprawność i po kilku dniach cieszyć się efektami zabiegu.

 

Jakie są wskazania do zabiegu?

Jednym z najważniejszych wskazań do odbycia zabiegu powiększania penisa własnym tłuszczem jest poprawienie ogólnej samooceny i samopoczucia. Jest to duży krok w kierunku zmniejszenia kompleksów na tle własnego ciała. W wielu przypadkach przekłada się to również na poprawienie jakości i zadowolenia ze współżycia dla obydwu stron. Sam stosunek jest często bardziej satysfakcjonujący. Dla wielu mężczyzn wielkość członka jest bardzo istotna, dlatego po zabiegu zmniejsza się ich poczucie zawstydzenia. Stają się bardziej pewni siebie, a samoocena wzrasta wielokrotnie w porównaniu do stanu sprzed wizyty w gabinecie lekarskim. Najważniejsze jest jednak to, że mężczyzna po pogrubianiu penisa własnym tłuszczem ma o wiele mniej kompleksów, które przekładają się na jego życie osobiste i samoocenę.

 

Jakie są efekty zabiegu powiększania członka?

Rezultaty ostrzykiwania penisa własnym tłuszczem są widoczne praktycznie od razu po wykonaniu zabiegu. Rekonwalescencja powinna trwać około tygodnia. Sam rozmiar prącia staje się większy nawet o 50% w porównaniu do stanu pierwotneg. Ważne jest, aby procedura została wykonana przez doświadczonego specjalistę, który doradzi i poprowadzi nas przez okres pozabiegowy. Rezultat utrzymuje się nawet do dwóch lat. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad skorzystaniem z zabiegu, warto umówić wizytę w gabinecie lekarskim już dziś i dowiedzieć się wszystkiego o proponowanym zabiegu.

Jaki jest koszt powiększenia penisa własnym tłuszczem?

Ceny zabiegu powiększania członka przy pomocy własnego tłuszczu zaczynają się od 6000 zł. W większości gabinetów spotkają się Państwo z podobnym cennikiem, jednak warto pamiętać o tym, aby wybierać doświadczonych i kompetentnych specjalistów. Wówczas efekt będzie zadowalający dla wszystkich, a nasze zdrowie pozostanie bezpieczne.

Cena
Powiększenie penisa własnym tłuszczem
od 6000 zł
Poznaj cennik zabiegu
Masz pytania?

Umów wizytę telefonicznie lub online!

Umów wizytę
Masz pytania?
UMÓW SIĘ ZADZWOŃ