1. Strona główna
  2. /
  3. Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe

Hydrogen to 6-etapowy zabieg wodorowy na twarz. Jego głównym celem jest pozbycie się wszelkich zaskórników i zanieczyszczeń, a także spowolnienie procesu starzenia się skóry. Wykorzystuje działanie wody z produktami dostosowanymi do potrzeb skóry i obniżonym ciśnieniem.

Zabieg wodorowy ma jednak również działanie detoksykujące. Ekspozycja skóry na wodę ze specjalnym środkiem złuszczającym, rozjaśniającym, nawilżającym lub oczyszczającym, a także zastosowanie podciśnienia, ma dodatkowy efekt złuszczający, nawilżający i oczyszczający. Skóra staje się gładsza, a seria zabiegów znacząco zmniejsza widoczność rozszerzonych porów i zaskórników. Dodatkowo podczas zabiegu można dodać ampułki z witaminami, peptydami, czynnikami regenerującymi lub przeciwutleniaczami, aby osiągnąć lepsze rezultaty i dodatkowo odżywić skórę.

Umów wizytę

Hydrogen – co to takiego?

Oczyszczanie wodorowe to zabieg, którego celem jest dogłębne oczyszczenie skóry, neutralizacja sprzyjających procesom starzenia wolnych rodników, złuszczenie martwego naskórka, dotlenienie komórek oraz lifting skóry twarzy. Jest to możliwe dzięki synergicznej kombinacji różnych, postępujących po sobie technologii: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnej fali radiowej.

Hydrogen – dla kogo?

Zabieg może być stosowany u kobiet i mężczyzn, bez względu na wiek. Działa efektywnie zarówno na młodą cerę (trądzik, blizny potrądzikowe, zaskórniki, przebarwienia pozapalne) jak i dojrzałą (zmarszczki, utrata blasku i jędrności, zanieczyszczenia).

Przed zabiegiem i w trakcie zabiegu Hydrogen

Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza wywiad zdrowotny w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Sam zabieg polega na oczyszczaniu skóry twarzy, szyi i dekoltu specjalistyczną głowicą z podciśnieniem, która zasysa skórę na wybraną głębokość. Następnie wykonywane są kolejne etapy w rozszerzonej wersji zabiegu, za pomocą głowicy z mikroprądami. Hydrogen nie wymaga wcześniejszego przygotowania ze strony pacjenta i może być wykonywany niezależnie od pory roku, również na opalonej skórze. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest oczyszczona, nawilżona i promienna, a pacjent może od razu wrócić do codziennych aktywności.

Efekty zabiegu Hydrogen

Już podczas jednego zabiegu, jesteśmy w stanie uzyskać natychmiastowy efekt wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu skóry. System Hydrogen pozwala pracować nad wieloma niedoskonałościami cery. Skóra po zabiegu odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona i nawilżona. Dzięki zredukowaniu dużej ilości szkodliwych wolnych rodników, proces starzenia się zostaje opóźniony.

OCZYSZCZANIE
Efekty wodorowego oczyszczania twarzy.
Oczyszczanie wodorowe

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wodorowego oczyszczania skóry.

Cena
Twarz
450 zł
Twarz + szyja
580 zł
Twarz + szyja + dekolt
680 zł
Zabieg z użyciem specjalnej ampułki w zależności od potrzeb skóry (twarz)
650 zł
Zabieg z użyciem specjalnej ampułki w zależności od potrzeb skóry (twarz + szyja)
750 zł
Zabieg z użyciem specjalnej ampułki w zależności od potrzeb skóry (twarz + szyja + dekolt)
850 zł
Poznaj cennik zabiegu
Masz pytania?

Umów wizytę telefonicznie lub online!

Umów wizytę
Masz pytania?
UMÓW SIĘ ZADZWOŃ