1. Strona główna
 2. /
 3. Mezoterapia wieloigłowa automatyczna

Mezoterapia wieloigłowa automatyczna

Zabieg mezoterapii wieloigłowej automatycznej (zabieg jak Dermapen) wykonywany jest przy użyciu multi-igły, za pomocą której dostarcza się do skóry odpowiednio dobrane substancje odżywcze.

Zaawansowane technologie stosowane w mezoterapii wieloigłowej automatycznej, takie jak blokada przepływu zwrotnego oraz system vacuum sprawiają, że zabieg jest raczej bezbolesny. Zaraz po zabiegu mezoterapii wieloigłowej można wrócić do normalnego funkcjonowania bez odczuwania większego dyskomfortu ze strony pacjenta.

Umów wizytę

mezoterapia

Mezoterapia wieloigłowa automatyczna – co to takiego?

Mezoterapia wieloigłowa to niechirurgiczny zabieg polegający na wykonaniu mikrootworów w skórze twarzy, owłosionym obszarze głowy lub w innych częściach ciała. Głównym celem tego mezoterapii wieloigłowej jest mechaniczne stymulowanie skóry do samoregeneracji, biorewitalizacji oraz dostarczenie substancji aktywnych do jej głębszych warstw. Mezoterapia wieloigłowa automatyczna to szybka i mało inwazyjna metoda rewitalizacji skóry, która odbywa się przy wykorzystaniu innowacyjnego urządzenia, pozwalającego precyzyjnie podawać mikrodawki kwasu hialuronowego, hydraboosterów, koktajli witaminowych oraz innych preparatów do mezoterapii.

 

Mezoterapia wieloigłowa automatyczna – dla kogo?

Zabieg wskazany jest przede wszystkim dla osób, które chcą poprawić jakość i zagęszczenie swojej skóry, odżywić ją, ujednolicić jej koloryt, pozbyć się zmarszczek, blizn, rozstępów, rozszerzonych porów, cieni pod oczami oraz problemu nadmiernego wypadania włosów.

Zalecenia przed zabiegiem

Przed zabiegiem mezoterapii wieloigłowej należy dokładnie oczyścić obszar poddawany zabiegowi z wszelkich preparatów naniesionych wcześniej na skórę. Następnie lekarz może nałożyć maść znieczulającą, którą pozostawia się na około 30 minut. Oczyszczoną i znieczuloną skórę można poddać zabiegowi.

 

Zalecenia po zabiegu

Przez 14 dni od czasu wykonania zabiegu, pacjentom nie zaleca się wizyt na basenie, w saunie ani w solarium.

 

Efekty mezoterapii wieloigłowej

Główne efekty zabiegu to:

 • poprawa jakości i zagęszczenia skóry
 • dogłębne oczyszczenie skóry
 • zmniejszenie widoczności porów i grudek w skórze
 • zmniejszenie cieni pod oczami
 • odmłodzenie skóry
 • wygładzenie zmarszczek
 • ujednolicenie kolorytu skóry
 • zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów
 • zagęszczenie włosów na głowie (w przypadku zabiegów trychologicznych)
Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak najlepiej wykonywać zabiegi seriami. Taka seria powinna zawierać od 2 do 6 zabiegów, które odbywają się w 4 – 8 tygodniowych odstępach.
Cennik
Mezoterapia wieloigłowa
od 600 zł
Poznaj cennik wszystkich zabiegów
Masz pytania?

Umów wizytę telefonicznie lub online!

Umów wizytę
Masz pytania?
UMÓW SIĘ ZADZWOŃ