Laserowa Terapia Odbudowująca Włosy

LLLT na łysienie androgenowe Mężczyźni i kobiety cierpiący na łysienie androgenowe z reguły mają predyspozycje genetyczne do tego typu choroby. Objawy obejmują przerzedzenie włosów u kobiet i łysienie u mężczyzn. Finasteryd (Propecia, Nezyr) i Minoksydyl (Rogaine, Loxon, Alopexy) to najbardziej popularne sposoby leczenia utraty włosów, jednakże najnowsze badania wykazały, że laseroterapia również może być skuteczną alternatywą dla niektórych pacjentów mających problemy z łysieniem. Ten nieinwazyjny zabieg działa poprzez stymulowanie włosów do wzrostu przez ekspozycję meszków włosowych na działanie czerwonego światła.

Kto może skorzystać z LLLT? Pacjentom z reguły przepisuje się to leczenie po mikroskopowej analizie i wykryciu znaczących poziomów miniaturyzacji meszków włosowych. Pacjent cierpiący na aktywną formę utraty włosów lub przy ponad 20% miniaturyzacji meszków włosowych w dowolnej części głowy prawdopodobnie nie jest dobrym kandydatem na ten zabieg, gdyż aktywna utrata włosów z reguł wskazuje na przyszłe łysienie. LLLT można także stosować jako dodatek po przeszczepie włosów, co poprawia wyniki leczenia i wzmacnia włosy pacjenta tym samym nadając im pełniejszy wygląd.

Nazwa zabiegu
Cena
Cena dotyczy

Nazwa zabiegu

Laserowa Terapia Odbudowująca Włosy

Cena

199 pln

Cena dotyczy

wypożyczenia na 1 miesiąc

Fototerapia i laseroterapia Laserowe leczenie utraty włosów (fototerapia, laseroterapia LLLT) może stanowić idealne rozwiązanie dla niektórych pacjentów cierpiących na łysienie typu męskiego i żeńskiego. Laseroterapia włosów może być skutecznym sposobem leczenia dla wielu mężczyzn i kobiet, którzy nie zanotowali żadnego postępu przy użyciu alternatywnych sposobów leczenia. Do laseroterapii można zastosować czapkę laserową i jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które nie są dobrymi kandydatami na przeszczep włosów.

Masz pytania?

Zapraszamy do skorzystania
z darmowej konsultacji on-line!

Rozpocznij konsultację

 

Zapisz się do newslettera

Zawsze bądź na bieżąco.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych.