1. Strona główna
  2. /
  3. Zabiegi na szyję

Zabiegi na szyję

Szyja jest partią ciała, na której zmiany związane z wiekiem widać najwyraźniej oraz najszybciej. Twarz i szyja podlegają procesowi starzenia się, jednakże można proces ten zatrzymać i przywrócić szyi młody wygląd.

W Kierach Medical Clinic, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentek i pacjentów, wykorzystujemy najnowsze technologie medycyny estetycznej. Zabiegi kosmetyczne na szyję są całkowicie bezpieczne i przywracają skórze zdrowy wygląd. Jednocześnie zabiegi na szyję nie tylko zmieniają wygląd skóry, lecz także wpływają korzystnie na samopoczucie i samoocenę. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie zabiegami na szyję.

Przyczyny powstawania zmian na szyi

Zmiany na szyi nie zawsze pojawiają się jedynie u osób w wieku dojrzałym. Powodów i rodzajów zmian może być wiele. Najczęściej spotykaną przyczyną zmiany na szyi jest jednak wiek. Skóra wraz z upływem lat traci swoją jędrność i elastyczność. W efekcie staje się pozbawiona odpowiedniego napięcia, wysuszona i podatniejsza na różnego rodzaju uszkodzenia. Jedną z częstszych przyczyn zmian na skórze szyi jest wykonywana praca. Pacjentki oraz pacjenci, wybierający zabiegi na zwiotczałą szyję, niejednokrotnie wykonują pracę wymagającą wielogodzinnego siedzenia przed ekranem komputera. Niewłaściwa pozycja sprawia, że skóra na szyi staje się mniej elastyczna i obwisła. Kolejnym powodem braku samozadowolenia u pacjentek i pacjentów są zmarszczki, które pojawiają się wraz z wiekiem. Najczęściej zauważamy zmarszczki na twarzy, jednak nie należy ignorować także tych, które można dostrzec na szyi. Zabiegi na szyję są doskonały rozwiązaniem bez względu na rodzaj i genezę problemów ze skórą.

Zabiegi na zwiotczałą szyję

W Kierach Medical Clinic wykorzystujemy najnowszą technologię do poprawy wyglądu oraz samopoczucia naszych klientów. Najczęściej na zabiegi na szyję decydują się kobiety, jednak coraz częściej z tego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej korzystają też mężczyźni. Jedną z najpopularniejszych metod jest laser na szyję. Dzięki wykorzystaniu lasera zabiegi na szyję zapewniają wygładzenie zmarszczek i zniwelowanie przebarwień, a ponadto dogłębną regenerację skóry na szyi. Specjaliści niejednokrotnie podkreślają, że skóra szyi jest znacznie trudniejsza do odmłodzenia niż skóra twarzy. Dzieje się tak, ponieważ szyja jest bardziej narażona na ciągły ruch. Laser na szyję dociera do najgłębszych warstw skóry, nie zatrzymując się jedynie na powierzchni. Profesjonalne zabiegi na szyję likwidują nie tylko skutki starzenia się skóry, lecz także hamują sam proces starzenia się najgłębszych warstw skóry na szyi. Zabiegi na szyję przeprowadzane są przez profesjonalistów w klinice, w sterylnych warunkach.

Zabiegi na szyję – przed zabiegiem i po zabiegu

Pacjentki oraz pacjenci nie muszą specjalnie przygotowywać się do zabiegu. Wszystkie zabiegi na szyję są poprzedzone spotkaniem ze specjalistą, którego zadaniem jest poznanie życzeń i oczekiwań pacjentów, przedstawienie przebiegu zabiegu oraz jego skutków. Podczas rozmowy nasze pacjentki i pacjenci otrzymują również informacje o tym, w jaki sposób pielęgnować skórę szyi po zakończonym leczeniu. Laser na szyję nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Skóra szyi może być przez kilka jedynie lekko zaczerwieniona i się łuszczyć. Pacjentkom oraz pacjentom rekomenduje się unikanie opalania na słońcu czy wizyt w solarium. Niewskazane jest ponadto długotrwałe nadwyrężanie szyi, naciąganie skóry lub zbyt gwałtowne zmiany pozycji na przykład przy pracy biurowej. Wybierając zabiegi kosmetyczne na szyję, warto zaplanować kilka dni odpoczynku po zabiegu.

Efekty profesjonalnych zabiegów na szyję

Należy pamiętać, że wszelkie zabiegi medycyny estetycznej – zabiegi na szyję, ale także korekcja zmarszczek lub mezoterapia – służą nie tylko poprawie wyglądu zewnętrznego pacjentki lub pacjenta. Korzystny wygląd wpływa znacząco na podniesienie samooceny i poprawę komfortu życia. Jak pokazują niezależne badania psychologów, to właśnie zadowolenie z własnego wyglądu jest decydującym czynnikiem wpływającym na jakość relacji z innymi ludźmi, sukces w życiu prywatnym, rodzinnym i zawodowym. Zabiegi na szyję opóźniają proces starzenia się skóry w niezwykle widocznym miejscu. Tym samym, pacjentki oraz pacjenci decydujący się na zabiegi kosmetyczne na szyję wybierają profesjonalne rozwiązania swoich problemów ii korzystny wygląd na długie lata.

Zabiegi na szyję cena

Pacjentki oraz pacjenci, chcący poznać cenę zabiegów na poprawę wyglądu szyi, często wpisują w wyszukiwarkę internetową frazę „zabiegi na szyję cena”. Należy jednak pamiętać, że zabiegi kosmetyczne na szyję różnią się od siebie zastosowaną metodą, poziomem skomplikowania i częstotliwością ich wykonywania. Dlatego ostateczny koszt zabiegu jest ustalany podczas pierwszego spotkania pacjentki lub pacjenta ze specjalistą w Kierach Medical Clinic. Podchodzimy do każdej pacjentki i każdego pacjenta w indywidualny sposób, starając się sprostać nawet najbardziej wymaganiom i życzeniom. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że zabiegi na szyję, na które decydują się nasi pacjenci, to nie tylko poprawa wyglądu, ale coś znacznie więcej.

Masz pytania?

Umów wizytę telefonicznie lub online!

Umów wizytę
Masz pytania?