1. Strona główna
  2. /
  3. Zabiegi na rozstępy

Zabiegi na rozstępy

Jednym z problemów najczęściej rozwiązywanych za sprawą medycyny estetycznej są rozstępy. Pojawiają się one na brzuchu, pośladkach, piersiach, wewnętrznej stronie ud oraz, w naprawdę wyjątkowych sytuacjach, na plecach.

Pacjentki i pacjenci zadają sobie pytanie: jakie zabiegi na rozstępy wybrać? W Kierach Medical Clinic czekają na Państwa profesjonalne, skuteczne i bezpieczne zabiegi usuwające rozstępy w różnych miejscach ciała. Pacjenci coraz częściej decydują się na specjalistyczny zabieg na rozstępy na brzuchu jako jeden ze standardowych metod usuwania niedoskonałości na ciele.

Zabieg na rozstępy na brzuchu – dla kogo?

Niejednokrotnie na zabiegi usuwające rozstępy decydują się osoby, u których pojawienie się rozstępów ma podłoże genetyczne. Rozstępy definiuje się jako wrzecionowate pasma występujące w różnych miejscach ciała. Często mogą one przypominać podłużne blizny. To nic innego jak przerwane w wyniku silnego napięcia skóry włókna kolagenowe. Ich podłoże może być bardzo różnorodne. Kobiety często cierpią na rozstępy z powodu ciąży, niewłaściwej diety lub po prostu w wyniku utraty przez skórę elastyczności. Czasami rozstępy pojawiają się jako efekt leczenia sterydami. Zabieg na rozstępy na brzuchu przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą pozbyć się krępujących i nieestetycznych śladów w takim widocznym miejscu na ciele, jakim jest brzuch.

Jakie zabiegi na rozstępy są najlepsze?

Dostępne w naszej ofercie zabiegi są przeprowadzane dzięki wykorzystywaniu innowacyjnych technologii. Specjaliści w Kierach Medical Clinic doskonale wiedzą, jakie zabiegi na rozstępy będą najlepsze w konkretnych sytuacjach. Jednym z zabiegów na rozstępy jest mezoterapia. Polega ona na dostarczeniu w miejsce, w którym występują rozstępy – za pomocą specjalnej igły – nowoczesnych substancji odżywczych. W konsekwencji rozstępy na brzuchu oraz w innych miejscach ciała znikają, a skóra pozostaje odżywiona i odpowiednio nawilżona. Zabiegi usuwające rozstępy mają na celu nie tylko zlikwidowanie nieestetycznych znamion na skórze, lecz także poprawienie jej ogólnej kondycji. Warto podkreślić, że zabieg na rozstępy na brzuchu jest całkowicie bezbolesny. Wykonuje się go w warunkach sterylnych i z zachowaniem pełnej dyskrecji dla pacjentki lub pacjenta. Inne zabiegi na rozstępy są wykonywane przy pomocy specjalistycznego lasera. Światło lasera usuwa rozstępy na brzuchu i w innych miejscach, a jednocześnie w całkowicie bezbolesny sposób przenika w głąb skóry, sprawiając, że jest gładsza, bardziej elastyczna i wygląda zdrowiej.

Wskazania przed i po zabiegu

Zabiegi na rozstępy stanowią nieinwazyjny sposób usuwania nieestetycznych zmian na skórze. Przed zabiegiem nie trzeba stosować specjalnej diety lub wykonywać wyczerpujących ćwiczeń. Każdy zabieg jest poprzedzony spotkaniem ze specjalistą Kierach Medical Clinic. Podczas spotkania pacjenci otrzymują szczegółowe wyjaśnienie i informacje o tym, w jaki sposób przeprowadzane są zabiegi usuwające rozstępy, a ponadto o rezultatach i ewentualnych reakcjach skóry. Spotkanie ze specjalistą to także doskonała okazja do tego, aby pacjentki oraz pacjenci, wybierający zabiegi na rozstępy, mogli zadać pytania lekarzowi oraz rozwiać swoje wszelkie wątpliwości. Po zabiegu nie jest wymagana hospitalizacja. Pacjenci mogą opuścić klinikę w ten sam dzień, niedługo po zakończeniu zabiegu. Chociaż zabieg na rozstępy na brzuchu jest nieinwazyjny, to jednak rekomenduje się pacjentom unikania opalania, zarówno na słońcu, jak i w solarium oraz uprawiania wyczerpującego sportu lub ciężkiej fizycznej pracy.

Zabiegi na rozstępy – efekty

Zabieg na rozstępy na brzuchu to coś więcej niż zabieg medycyny estetycznej. Oprócz wyraźnie poprawionego wyglądu i zdrowszej skóry pacjentki i pacjenci odczuwają poprawę samooceny. To właśnie korzyści wynikające z dobrego samopoczucia we własnym ciele sprawiają, że poprawia się nasze nastawienie do życia oraz efektywność we wszystkich jego sferach. Osoba, która zdecydowała się na usunięcie rozstępów, często odzyskuje wiarę i pewność siebie. To natomiast rzutuje na atrakcyjność w oczach innych osób z rodziny, przyjaciół oraz współpracowników.

Zabiegi na rozstępy – jaka jest ich cena?

Pacjentki i pacjenci bardzo często wpisują w wyszukiwarkę internetową frazę „zabiegi na rozstępy cena”, ponieważ chcą znać całkowity koszt zabiegu. W Kierach Medical Clinic klienci są informowani o cenie podczas pierwszego spotkania ze specjalistą przed zabiegiem. Całkowity koszt zależy od tego, jakie zabiegi na rozstępy zostaną zastosowane w konkretnych przypadkach, od ich ilości oraz od życzeń i oczekiwań pacjentów. W naszej klinice podchodzimy indywidualnie do każdego zabiegu. Bez względu na to, czy są to zabiegi na rozstępy – mezoterapia igłowa lub lipofilling – staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pacjentek oraz pacjentów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm od pierwszej wizyty u specjalisty, aż do rekonwalescencji po zabiegu.

Masz pytania?

Umów wizytę telefonicznie lub online!

Umów wizytę
Masz pytania?