Zgrabne, jędrne ciało jest marzeniem wielu osób. Smukła sylwetka wymaga regularnych ćwiczeń fizycznych oraz zdrowego odżywiania. W obecnych czasach szybkie tempo życia sprawia, że nie każdy ma możliwość systematycznego trenowania. Ponadto wraz z wiekiem produkcja elastyny i kolagenu w skórze słabnie, co powoduje utratę jędrności ciała i nierzadko niesie ze sobą pogorszenie samopoczucia. Poznaj polecane zabiegi na pośladki!

Nowoczesne osiągnięcia medycyny estetycznej pozwalają na poprawę wyglądu ciała i odmłodzenie skóry. W Kierach Medical Clinic przeprowadzamy skuteczne zabiegi na pośladki, które napinają skórę i pobudzają ją do samoodnowy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą i skorzystania z zabiegów na jędrne pośladki.

Zabiegi na ujędrnienie pośladków – co polecamy?

Jeśli potrzebujecie Państwo skutecznych metod poprawy wyglądu i zastanawiacie się, jakie zabiegi na pośladki warto wybrać, w naszej klinice oferujemy profesjonalne doradztwo oraz przeprowadzamy skuteczne zabiegi od A do Z. Zarówno młodsze osoby, jak i pacjenci w średnim wieku korzystają z zabiegów na ujędrnienie pośladków, dzięki czemu ich wygląd staje się powodem do radości i gwarantuje oglądanie się w lustrze z satysfakcją.

Podstawowy zabieg na pośladki, który wykonujemy w naszej klinice, to mezoterapia igłowa. Polega ona na nakłuwaniu wybranego obszaru ciała mikroigłami i podaniu w głąb skóry kompleksu składników aktywnych. Jeśli pacjentowi zależy na podniesieniu pośladków, zabiegi mezoterapii przeprowadzamy w taki sposób, aby dostarczyć skórze substancje, które działają nawilżająco, pobudzają komórki do regeneracji oraz redukują cellulit. Wybrane preparaty zawierają składniki powodujące naprężenie tkanek i wzmocnienie włókien kolagenowych, co gwarantuje efekt liftingu, czyli znacznego uniesienia skóry.

W mezoterapii igłowej stosuje się tzw. koktajle, czyli preparaty specjalnie przygotowane w taki sposób, który pozwala precyzyjnie zadziałać na problemy, które wskazuje pacjent. Nasz zespół zawsze dokłada najwyższych starań, aby dokładnie poznać potrzeby i oczekiwania pacjentów i przeprowadzić każdy z zabiegów tak, żeby przyniósł oczekiwane rezultaty. Dlatego każdy zabieg poprzedzony jest szczegółową konsultacją medyczną, podczas której lekarz zbiera wywiad i podejmuje decyzję o kwalifikacji pacjenta.

Kiedy celem jest podniesienie pośladków, zabiegi mezoterapii są bardzo skuteczne. Podanie w głąb skóry preparatów z kwasem hialuronowym, witaminami i antyoksydantami skutkuje większym napięciem skóry i prowadzi do ujędrnienia całej partii ciała poddanej zabiegowi. Mezoterapia igłowa świetnie sprawdza się także w walce z cellulitem, czyli nierównomiernie rozłożoną tkanką tłuszczową widoczną pod skórą, głównie na udach i pośladkach. Ostrzykiwanie tkanek odpowiednio dobranymi preparatami redukuje tkankę tłuszczową i stymuluje skórę do produkcji elastyny i kolagenu, dwóch substancji kluczowych do utrzymania jędrnej, gładkiej i napiętej skóry.

Zabiegi na pośladki – czy warto je ujędrniać?

Każde działanie prowadzące do poprawy zdrowia, wyglądu i samopoczucia jest warte wdrożenia, jeśli jest zgodne z celami, które stawia sobie dana osoba. W przypadku terapii stosowanych na ciało, takich jak zabiegi na ujędrnienie pośladków, można w krótkim czasie osiągnąć wyraźne i trwałe rezultaty. Mezoterapia igłowa na pośladki jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, prowadzącym do lepszego odżywienia i nawilżenia skóry oraz stymulującym jej regenerację.

Pacjenci, którzy korzystają z osiągnięć medycyny estetycznej, takich jak zabieg na pośladki, często decydują się także na laserowe ujędrnianie brzucha lub innych części ciała. Do korzyści, jakie zabiegi na pośladki przynoszą pacjentom, można zaliczyć również redukcję cellulitu oraz usuwanie rozstępów. Te ostatnie usuwamy za pomocą lasera frakcyjnego, który uszkadza wybrane fragmenty skóry, dzięki czemu pobudza tkanki do samoregeneracji. Rozstępy stają się mniej widoczne, a samoocena pacjentów wyraźnie wzrasta.

Zabiegi na pośladki, zarówno te laserowe, jak i mezoterapia igłowa, są inwestycją, która przynosi trwałe rezultaty. W naszej klinice używamy wyłącznie najwyższej jakości sprzętu oraz preparatów. Dobieramy je w taki sposób, aby uzyskać wymarzony przez pacjenta efekt. Laserowe usuwanie blizn i rozstępów, jeśli jest wykonane według planu, opracowanego przez specjalistę, prowadzi do całkowitej redukcji zmian i bezpowrotnego pożegnania się z niechcianymi niedoskonałościami na skórze.

W Kierach Medical Clinic uważamy, że każdy człowiek ma prawo do dbania o siebie i dążenia do osiągnięcia takiego wyglądu, który w pełni go satysfakcjonuje. Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny i techniki oraz opieramy się na wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu. W klinice pracuje kilkunastu specjalistów, dbających o komfort pacjentów na wszystkich etapach realizacji usług – od rejestracji na pierwszą wizytę, aż po przeprowadzenie zabiegu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z podstawowym cennikiem naszych usług oraz do rejestracji na wizytę. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.