Włosy są nie tylko symbolem kobiecej urody i seksapilu, ale również stanowią piękną ozdobę dla mężczyzn. Poznaj sprawdzone zabiegi na porost włosów.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy dbają o siebie, doskonale zdają sobie sprawę, jak wiele w wyglądzie zewnętrznym zawdzięczają pięknym i bujnym włosom. Niestety coraz więcej osób boryka się z problemem wypadania włosów. Jest jednak na to profesjonalne i bezpieczne rozwiązanie. Współcześnie zabiegi na porost włosów dla mężczyzn i kobiet nie są już odbierane jako coś dziwnego. Osoby pragnące zadbać o swój wygląd, chcące sprawić, że będą wyglądać młodziej i atrakcyjniej, coraz częściej korzystają z zabiegu, jakim jest terapia na porost włosów.

Przyczyny wypadania włosów

Można wskazać wiele przyczyn wypadania włosów. Może ono przybrać formę powolnego gubienia włosów. W innym przypadku włosy będą wypadały w większej liczbie pomimo stosowania wcierki na porost włosów i innych środków chemicznych. Włosy wypadają z powodu niedoboru niektórych pierwiastków, takich jak żelazo, cynk czy niektóre witaminy lub aminokwasy.

Niejednokrotnie wypadanie włosów lub ich siwienie może być spowodowane dużym stresem, niewłaściwą dietą lub chorobami tarczycy, jej nadczynnością lub niedoczynnością. Czasami wypadanie włosów to kwestia uwarunkowana genetycznie lub nadmiaru hormonu dihydrotestosteronu. Proces łysienia może być też spowodowany chorobami skóry głowy, takimi jak łuszczyca, grzybica oraz liszaj płaski. W przypadku kobiet wypadanie włosów może być związane z przebytą ciążą, karmieniem piersią oraz menopauzą. Jednak utrata włosów u kobiet i mężczyzn nie musi oznaczać nieodwracalnego procesu.

Sposoby na porost włosów

Można stosować różnego rodzaju wcierki na porost włosów lub preparaty na porost włosów. Zazwyczaj nie przynoszą one jednak oczekiwanych efektów, a jedynie powodują rozczarowanie u pacjentek i pacjentów. W Kierach Medical Clinic zdajemy sobie sprawę, że nie warto tracić czasu na nieskuteczne terapie. Proponujemy Państwu nowoczesne, profesjonalne i w pełni bezpieczne zabiegi na porost włosów.

Jedną z innowacyjnych metod jest mezoterapia. Polega ona na wstrzykiwaniu w skórę głowy specjalnych substancji leczniczych, odżywczych i regenerujących. Mają one za zadanie odżywić i wzmocnić cebulki włosów, a w konsekwencji sprawić, że na głowie pojawią się włosy. Specjalna terapia na porost włosów jest coraz częściej wybieranym zabiegiem medycyny estetycznej przez kobiety oraz przez mężczyzn.

Bezpieczne zabiegi na porost włosów dla mężczyzn i kobiet

Pacjentki i pacjenci często pytają, co na porost włosów jest najlepsze. Dostępna w naszej ofercie mezoterapia to niezwykle skuteczna metoda na odzyskanie satysfakcjonującego wyglądu i pewności siebie. Rekomendowana przez naszych specjalistów terapia jest skierowana przede wszystkim do mężczyzn, ponieważ to oni najczęściej cierpią na problem wypadania włosów. Dzięki nieinwazyjnej formule mezoterapia nie wiąże się z żadnymi bolesnymi i niebezpiecznymi dla zdrowia ingerencjami w organizm pacjenta.

Zabiegi na porost włosów to nowoczesna i sprawdzona metoda na piękne i gęstsze włosy na głowie. Sposoby na porost włosów, które Państwu proponujemy, to nie jednorazowy zabieg, ale zabiegi na porost włosów wzmacniające cebulki włosowe. Co ważne, każdy preparat na porost włosów przyjmowany doustnie może obciążać wątrobę lub nerki. W przypadku mezoterapii takie niebezpieczeństwo nie występuje.

Sposoby na porost włosów, a samopoczucie

Zastanawiając się, co na porost włosów jest najlepsze, kierują się Państwo spodziewanym efektem. Najważniejszym skutkiem zabiegów ma być pobudzenie cebulek włosowych, a w efekcie widoczne zagęszczenie włosów na głowie. Jednakże zabiegi na porost włosów, a także inne zabiegi medycyny estetycznej, na przykład korekcja zmarszczek lub nici PDO, mają na celu poprzez poprawienie wyglądu przywrócenie właściwego samopoczucia. Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi pacjentki i pacjenci poprawiają swoją jakość życia, samoocenę i satysfakcję z wyglądu.

Według badań współczesnych psychologów terapia na porost włosów i jej pozytywne efekty wpływają korzystnie na wszystkie sfery życia, od tej prywatnej aż po zawodową. Dzieje się tak, ponieważ wygląd zewnętrzny ma kluczowe znaczenie dla samooceny i poczucia własnej wartości. To natomiast dodaje sił do efektywnych działań. Sposoby na porost włosów to także sposoby na lepszy wygląd i lepsze samopoczucie.

Zabieg na porost włosów – cena

Pacjentki oraz pacjenci zwracają uwagę na koszty związane z zabiegami na porost włosów. Wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę: „zabieg na porost włosów cena”, nie otrzymają Państwo jednej stałej ceny dla tego rodzaju zabiegów. Zabiegi na porost włosów, ich rodzaj i liczba zależą od tego, jak rozległe są miejsca na głowie, na których powinny znów znaleźć się włosy. Każda seria zabiegów poprzedzona jest spotkaniem ze specjalistą, który jest otwarty na Państwa pytania, wątpliwości oraz sugestie. W Kierach Medical Clinic do każdej pacjentki i do każdego pacjenta podchodzi się w sposób indywidualny. Podczas pierwszego spotkania w klinice omawiane są dostępne sposoby na porost włosów. Wtedy również ustalana jest cena terapii na porost włosów.