1. Strona główna
  2. /
  3. Zabiegi na brzuch

Zabiegi na brzuch

Czasami z różnych powodów skóra na brzuchu nie wygląda zdrowo, atrakcyjnie i młodo. Warto wtedy zwrócić uwagę na zabiegi wyszczuplające na brzuch.

W ofercie Kierach Medical Clinic możecie Państwo znaleźć profesjonalne i bezpieczne zabiegi na brzuch, dzięki którym pacjenci odzyskują młodą i atrakcyjną sylwetkę. Nie bez znaczenia są także korzyści psychiczne, ponieważ dobre samopoczucie oraz satysfakcja z wyglądu znacząco i korzystnie wpływają na wszystkie sfery ludzkiego życia.

Dla kogo zabiegi odchudzające na brzuch?

Zabiegi odchudzające na brzuch są przeznaczone dla wszystkich osób (niezależnie od wieku). Powody niezadowolenia z wyglądu brzucha mogą być bardzo różne. Co ważnie, skomplikowane ćwiczenia oraz wymagające diety często nie są w stanie polepszyć wyglądu brzucha. Wraz z wiekiem skóra w tej części ciała jest coraz bardziej obwisła, traci swoją elastyczność i jędrność. Niejednokrotnie pojawiają się nieestetyczne rozstępy. Nie jest prawdą, że na zabiegi na brzuch i boczki decydują się tylko osoby otyłe, a w domyśle niedbające o dietę. Problemy z wyglądem brzucha mogą pojawić się na tle genetycznym oraz u kobiet, na przykład po przebytej ciąży. Trudno wtedy utrzymać satysfakcjonującą wagę ciała, a co za tym idzie zdrowy i atrakcyjny wygląd. Skuteczne zabiegi na brzuch, przeprowadzane przez naszych specjalistów, zostały opracowane z myślą o różnorodnych przypadkach i różnych powodach nieatrakcyjnego wyglądu brzucha.

Medycyna estetyczna – zabiegi na brzuch

Zabiegi na brzuch zaliczają się do innowacyjnych i bezpiecznych usług medycyny estetycznej. Jedną z metod jest lipofilling, który polega na pobraniu nadmiernej ilości tłuszczu z brzucha i przeszczepieniu w miejscu, gdzie brakuje tłuszczu. Zabiegi na brzuch i boczki, przeprowadzane metodą lipofillingu, to całkowicie bezpieczny sposób na pozbycie się nieestetycznego brzucha z jednoczesnym poprawieniem innych części ciała. Nie bez znaczenia jest fakt, że tłuszcz własny pacjenta nie zostanie odrzucony przez organizm, nie istnieje także konieczność hospitalizacji po zabiegu. Jeszcze inną metodą na zabiegi odchudzające na brzuch jest icoone. To innowacyjne rozwiązanie łączące w sobie laser oraz masaż. Takie zabiegi na brzuch zwalczają cellulit, luźną skórę, a zarazem obrzęki limfatyczne oraz inne objawy starzenia się i wiotczenia skóry na brzuchu. Metoda ta może być stosowana we wszystkich częściach ciała, jednak najlepiej sprawdza się właśnie jako zabiegi odchudzające na brzuch.

Zabiegi wyszczuplające na brzuch – przed i po

Ważne, aby metody, które wybierają pacjenci, przynosiły nie tylko pożądane rezultaty, lecz także były bezpieczne dla organizmu. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby skuteczne zabiegi na brzuch były sprawdzone i przyjazne dla zdrowia pacjentek oraz pacjentów. Każdy zabieg medycyny estetycznej, przeprowadzany w Kierach Medical Clinic, jest poprzedzony dokładnym wywiadem lekarskim. Pacjenci, którzy wybierają zabiegi wyszczuplające na brzuch, są przed zabiegiem szczegółowo informowani o przebiegu zabiegu, jego rezultatach oraz o rekonwalescencji po zabiegu. Podchodzimy do każdego zabiegu w sposób indywidualny, starając się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wybierając specjalistyczne zabiegi na brzuch, pacjentki i pacjenci decydują się na profesjonalną korektę brzucha. Po przeprowadzonych zabiegach należy unikać dużego wysiłku fizycznego, a także opalania na słońcu lub w solarium. Skóra po zabiegach może być nieco zaczerwieniona i wrażliwsza. Jest to normalna reakcja organizmu. Po kilku dniach objawy powinny ustępować.

Korzyści widoczne i niewidoczne dla oka

Zabiegi na brzuch – podobnie jak na przykład zabiegi laserowe – to nie tylko pomoc w osiągnięciu satysfakcjonującego wyglądu, ale również efekty niedostrzegalne na pierwszy rzut oka. Kobieta, która zdecyduje się na zabiegi na brzuch i boczki, zyskuje okazję do zmiany swojej prywatnej garderoby. Zmniejszenie rozmiaru niejednokrotnie motywuje do innych zmian w życiu. Przeprowadzone zabiegi odchudzające na brzuch nie pozostają bez znaczenia dla psychiki pacjentki lub pacjenta. Nowe spojrzenie na siebie, na brzuch bez nieestetycznego tłuszczu oraz boczków, może skutkować zmianą nastawienia do życia, pozytywną energią i motywacją do pracy. Istotne jest także postrzeganie przez inne osoby. Po zabiegach na brzuch inni również dostrzegają zmianę w wyglądzie pacjentek i pacjentów.

Zabiegi na brzuch cena

Jednymi z najczęściej wpisywanych fraz w wyszukiwarkę internetową przez pacjentów są „medycyna estetyczna zabiegi na brzuch” oraz „zabiegi na brzuch cena”. Osoby decydujące się na zabiegi wyszczuplające na brzuch, chcą znać całkowity koszt wybranej usługi. Ostateczna cena zależy jednak od wyboru metody wyszczuplania brzucha oraz od oczekiwań pacjentek i pacjentów. Podczas pierwszej wizyty u naszego specjalisty pacjenci są informowani o ostatecznej cenie zabiegu. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego pacjenta, stąd również wysokość ceny uzależniona jest od każdego z przypadków. Jednocześnie cena kształtowana jest także poprzez liczbę zabiegów.

Masz pytania?

Umów wizytę telefonicznie lub online!

Umów wizytę
Masz pytania?