1. Strona główna
 2. /
 3. Powiększanie ust Warszawa

Powiększanie ust Warszawa

Powiększanie i modelowanie ust to jeden z najczęstszych zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych w Kierach Medical Clinic w Warszawie. W rankingu popularności zabieg ten jest w czołówce wybieranych przez pacjentów. Wynika to z jednej strony z bezpieczeństwa i prostoty, ponieważ powiększanie i modelowanie ust za pomocą kwasu hialuronowego nie jest skomplikowane, z drugiej zaś strony efekty tego zabiegu są zadowalające i dostrzegalne gołym okiem – usta zyskują pożądany kształt, objętość, sprężystość i piękny, zdrowy, naturalny wygląd.

Powiększanie i modelowanie ust

Zabieg modelowania i powiększania ust – czy tylko dla kobiet?

Najczęściej zabieg powiększania ust wybierany jest przez kobiety, jednak również mężczyźni mogą się na niego zdecydować. Zabieg przeznaczony jest dla osób, które nie są zadowolone z wyglądu swoich ust, a tym samym z wyrazu swojej twarzy. Ich kształt wpływa bowiem w decydujący sposób na wygląd twarzy. Najczęstszymi powodami niezadowolenia są zbyt małe lub wąskie usta, asymetryczne lub otoczone zmarszczkami. Do powiększania i modelowania ust w Kierach Medical Clinic w Warszawie używany jest kwas hialuronowy. Poprawia kontur i koloryt ust, niweluje ich asymetrię, a także pozytywnie wpływa na ich jędrność i nawilżenie, wygładza i modeluje, dzięki czemu cała twarz nabiera charakteru i wyrazistości oraz wygląda na młodszą i wypoczętą.

Przebieg zabiegu modelowania ust

Zabieg powiększania ust nie jest skomplikowany, ale przynosi za to zaskakujące efekty. Przed samym modelowaniem ust w naszej klinice w Warszawie pacjentka lub pacjent spotyka się ze specjalistą, który podczas wywiadu lekarskiego sprawdza, czy nie występują żadne przeciwwskazania do przeprowadzenia tego zabiegu. Powiększanie i modelowanie ust jest w pełni bezpieczne, jednak jak w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej – np. wolumetrii twarzy lub kuracji z osoczem bogatopłytkowym – konieczna jest konsultacja lekarska w celu omówienia przebiegu całego zabiegu, kwestii znieczulenia i wystąpienia ewentualnych skutków ubocznych. Podczas zabiegu kwas hialuronowy podawany jest w miejsce wymagające korekty. Ma on konsystencję żelu, dzięki czemu doskonale się rozprowadza oraz wypełnia przestrzeń ust. Powiększanie ust przez specjalistów w Kierach Medical Clinic w Warszawie odbywa się z zastosowaniem preparatu zmniejszającego ból, który może się pojawić w trakcie kuracji. Samo modelowanie ust nie jest jednak bardzo bolesne. Po zakończeniu zabiegu pacjenci mogą od razu powrócić do normalnego trybu życia i nie jest wymagana żadna rekonwalescencja.

Formularz kontaktowy
  Naturalny i zdrowy sposób na modelowanie ust

  Czasami po zabiegu powiększania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego może wystąpić niewielki obrzęk warg trwający kilka dni. Dolegliwości mogą być łagodzone za pomocą zimnego okładu, np. z kostek lodu lub specjalnych preparatów. Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza specjalistów w Kierach Medical Clinic w Warszawie pozwalają rozwiać wszelkie wątpliwości pacjentek już na konsultacji przedzabiegowej co do efektu nienaturalności powiększonych oraz wymodelowanych ust za pomocą kwasu hialuronowego. Usta po zabiegu wyglądają naturalnie, estetycznie oraz zdrowo. Dzieje się tak, ponieważ kwas hialuronowy to polisacharyd naturalnie występujący w ludzkim organizmie. Najwięcej tego organicznego związku chemicznego występuje w skórze, dlatego doskonale sprawdza się on w zabiegach powiększania i modelowania ust. Wykorzystanie go w zabiegach medycyny estetycznej jest całkowicie bezpieczne i naturalne dla ludzkiego organizmu, ponieważ polisacharyd ten jest obojętny dla układu immunologicznego człowieka, co niweluje ryzyko jakichkolwiek powikłań. Stąd też w rankingu najczęściej wybieranych przez pacjentki i pacjentów sposobów modelowania ust zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest w ścisłej czołówce.

  Cena powiększania ust

  Cena poszczególnych zabiegów wykonywanych w ramach medycyny estetycznej zależy od kilku czynników, a mianowicie od rodzaju kuracji, użytego wysokospecjalistycznego sprzętu oraz zastosowanego preparatu leczniczego. W przypadku zabiegu modelowania i powiększania ust w naszej klinice w Warszawie cena rozpoczyna się od 1350 zł. Ostateczny koszt jest jednak ustalany na pierwszym spotkaniu ze specjalistą.

  1. Strona główna
  2. /
  3. Powiększanie ust Warszawa

  Konsultacje

  • Siedziba Warszawa

   (Przeszczep włosów, leczenie wypadania włosów, dermatologia, medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna)

   Chrobrego 4/U5
   02-479 Warszawa
   Domofon 102, piętro 1
   +48 579 645 819
   Na mapie
  Umów się na konsultację
  Poniedziałek – Piątek 9.00 – 18.00
  UMÓW SIĘ ZADZWOŃ