1. Strona główna
 2. /
 3. Powiększanie punktu G Warszawa

Powiększanie punktu G Warszawa

Punkt G to jedna z najwrażliwszych stref erogennych kobiety. Znajduje się około 5 cm od wejścia do pochwy. Uważany jest powszechnie za miejsce, którego stymulacja dostarcza największej przyjemności seksualnej. Wiele kobiet odczuwa jednak zmniejszoną satysfakcję lub wręcz jej brak podczas współżycia. Jednym z powodów może być niedostatecznie uwypuklony punkt G. Specjalistyczny, mało inwazyjny zabieg powiększania punktu G wykonywany jest w Kierach Medical Clinic w Warszawie.

Zmniejszona satysfakcja seksualna u kobiet – to można leczyć!

Augmentacja punktu G, czyli powiększanie punktu G, jest innowacyjnym zabiegiem wykonywanym w ramach ginekologii estetycznej. Kierach Medical Clinic w Warszawie kieruje swoją ofertę do zdrowych kobiet, które z jakichś powodów odczuwają spadek libido lub chcą wzmocnić swoje doznania seksualne. Powodem nieosiągania pełnej satysfakcji w łóżku mogą być anatomiczne cechy wrodzone, komplikacje poporodowe (dotyczy to porodów siłami natury) lub przebyte operacje dróg moczowo-płciowych. Niedostateczne dojście do zakończeń komórek nerwowych występujących w punkcie G jest jednym z najczęstszych powodów spadku aktywności seksualnej u kobiet w każdym wieku, także w okresie menopauzy.

Czy powiększanie punktu G jest bezpieczne?

Specjalne zabiegi ginekologiczne, takie jak powiększanie punktu G, labiominoroplastyka, plastyka pochwy i inne, wykonywane są w Kierach Medical Clinic z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Przed zabiegiem powiększania punktu G pacjentka jest informowana o jego przebiegu, skutkach i zalecanym sposobie pielęgnacji swojego ciała. Zalecane jest także badanie cytologiczne. Kuracja jest przeprowadzana przez lekarza w warunkach ambulatoryjnych. Powiększanie punktu G polega na całkowicie bezpiecznym podaniu preparatu na bazie kwasu hialuronowego bezpośrednio pod błonę śluzową w okolicach punktu G. Zamiast preparatu z kwasem hialuronowym istnieje możliwość wykorzystania tłuszczu pacjentki pobranego metodą liposukcji. Zabieg jest skuteczny i bezpieczny.

Formularz kontaktowy
  Profesjonalne podejście personelu gwarancją komfortu pacjentki

  Specjaliści z Kierach Medical Clinic, wykonując różne zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, np. korekcji zmarszczek lub plastyki powiek, dokładają wszelkich starań, aby pacjentki i pacjenci byli otoczeni profesjonalną opieką przed zabiegiem, podczas jego trwania oraz po jego zakończeniu. W przypadku powiększania punktu G pacjentka poddawana jest znieczuleniu miejscowemu. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny z jednoczesnym zachowaniem stałego kontaktu z pacjentką. Powiększanie punktu G jest wykonywane nie w celu leczenia choroby lub schorzenia, ale w celu podniesienia zadowolenia seksualnego. Satysfakcja z życia seksualnego przekłada się na inne sfery życia kobiety.

  Efekty powiększania punktu G

  Pośród licznych powodów niewystarczającego zadowolenia z życia seksualnego mogą być zarówno doświadczenia fizyczne, jak i uwarunkowania psychiczne kobiety. Zabieg powiększania punktu G ma na celu zatem nie tylko uwypuklenie tej najwrażliwszej strefy erogennej kobiety. Specjaliści pracujący w Kierach Medical Clinic doskonale zdają sobie sprawę również z psychologicznych powodów spadku libido lub braku zadowolenia z dotychczasowego życia seksualnego. Dzięki zastosowaniu powszechnie używanego w medycynie estetycznej kwasu hialuronowego podczas powiększania punktu G pacjentka nie tylko może cieszyć się intensywniejszymi doznaniami w łóżku, ale także odzyskuje pewność siebie, czuje się bardziej atrakcyjna i spełniona jako kobieta. Udane życie seksualne wpływa natomiast na efektywność oraz zadowolenie w innych sferach życia. Efekty augmentacji punktu G mogą być odczuwalne już w bardzo krótkim czasie po kuracji. Pełny rezultat jest widoczny po upływie od 4 do 6 tygodni od zabiegu. Dzięki niemu pacjentka może czerpać satysfakcję z życia seksualnego, korzystać ze zintensyfikowanych doznań i nie odczuwać większego dyskomfortu podczas stosunku przez kolejne dwa lata. Kobieta po zabiegu powiększania punktu G może natychmiast wrócić do codziennych obowiązków i aktywności. Zalecana jest jednak kilkudniowa abstynencja seksualna.

  1. Strona główna
  2. /
  3. Powiększanie punktu G Warszawa

  Konsultacje

  • Siedziba Warszawa

   (Przeszczep włosów, leczenie wypadania włosów, dermatologia, medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna)

   Chrobrego 4/U5
   02-479 Warszawa
   Domofon 102, piętro 1
   +48 579 645 819
   Na mapie
  Umów się na konsultację
  Poniedziałek – Piątek 9.00 – 18.00
  UMÓW SIĘ ZADZWOŃ