1. Strona główna
 2. /
 3. Powiększanie penisa Warszawa

Powiększanie penisa Warszawa

Istnieją najróżniejsze przyczyny niezadowolenia z życia seksualnego. Ten brak satysfakcji dotyczy też mężczyzn, a jednym z powodów może być niewystarczająca grubość oraz niepożądany kształt penisa. Współczesna chirurgia plastyczna oferuje innowacyjne powiększanie penisa tłuszczem pacjenta. Zabieg ten można wykonać w Kierach Medical Clinic w Warszawie.

Depositphotos 353284180 XL 1

Zabieg z wykorzystaniem własnego tłuszczu

Obecnie powiększanie penisa przestaje być tematem tabu. Medycyna oferuje proste i szybkie rozwiązanie, z którego mężczyźni korzystają coraz częściej, gdyż są świadomi, że ten mało inwazyjny zabieg znacząco poprawi jakość ich życia seksualnego. Sam zabieg przeprowadzany jest w sterylnych warunkach, co gwarantuje bezpieczeństwo. Innowacyjna technologia i osiągnięcia współczesnej chirurgii plastycznej, stosowane w naszej klinice w Warszawie umożliwiają powiększanie penisa z wykorzystaniem tłuszczu pacjenta. Pobierana przez lekarza tkanka tłuszczowa jest bez żadnych problemów przyjmowana przez organizm, dlatego nie istnieje ryzyko odrzucenia. Dodatkowo własny tłuszcz pacjenta nie powoduje żadnych niepożądanych reakcji, w tym alergicznych.

Przebieg zabiegu powiększania penisa

Zabieg powiększania penisa wykonywany w Kierach Medical Clinic w Warszawie poprzedzony jest konsultacją lekarską. Celem konsultacji jest wykluczenie przez lekarza przeciwwskazań, zapoznanie się z oczekiwaniami pacjenta oraz dokładne omówienie przebiegu i rekonwalescencji po zabiegu. Powiększanie penisa dokonywane jest w znieczuleniu miejscowym. Tkanka tłuszczowa pobierana jest z okolic podbrzusza pacjenta i umieszczana w specjalnej wirówce. Tak przygotowany tłuszcz doskonale nadaje się do powiększania penisa. Następnie lekarz za pomocą specjalistycznej igły wprowadza tłuszcz pod skórę prącia pacjenta. Na samym końcu zabiegu lekarz równomiernie rozprowadza wprowadzony tłuszcz, aby uzyskać naturalny wygląd penisa i zniwelować powstałe nierówności oraz niedoskonałości. Zabieg powiększania penisa tłuszczem w Kierach Medical Clinic w Warszawie trwa około 1-2 godzin.

Formularz kontaktowy
  Efekty wizualne zabiegu

  Po zabiegu pacjent w niedługim czasie może powrócić do normalnej aktywności seksualnej. Przez krótki czas należy wykluczyć współżycie seksualne oraz masturbację, jednakże każdy zabieg traktowany jest indywidualnie, dlatego wszelkie informacje udzielane są podczas konsultacji lekarskiej. Powiększanie penisa w naszej klinice w Warszawie nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji. Korzyści płynące z zabiegu można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszy rodzaj to efekty wizualne. Penis pacjenta po zabiegu jest wyraźnie większy – rozmiar prącia może być nawet o połowę większy od stanu przed poddaniem się zabiegowi powiększania penisa własnym tłuszczem. Taki efekt może utrzymywać się nawet do dwóch lat. Samo powiększanie penisa nie wpływa na jego funkcjonowanie – utrzymane zostają wszystkie czynności fizjologiczne i seksualne.

  Efekty psychologiczne powiększania penisa

  Nie do przecenienia jest też druga grupa efektów zabiegu, które łączą się z psychiką i komfortem pacjenta. W Kierach Medical Clinic w Warszawie specjaliści dokładają wszelkich starań, aby pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie już przed kuracją, w jej trakcie, a również po. Mężczyźni, którzy poddali się zabiegowi powiększania penisa, w rezultacie mogą cieszyć się satysfakcjonującym wyglądem swojego prącia. To wpływa na podniesienie ogólnej samooceny oraz zadowolenia z budowy własnego ciała. Zabieg powiększania penisa w naszej klinice w Warszawie ma pozytywny wpływ również na jakość życia seksualnego pacjenta. Zabieg mający na celu poprawę wyglądu prącia pozwala także niejednokrotnie na wyeliminowanie istniejących kompleksów wynikających właśnie z niezadowalającej grubości penisa. W przypadku kobiet zabiegami poprawiającymi jakość życia seksualnego są np. powiększanie punktu G lub labioplastyka.

  Cena zabiegu

  Warto pamiętać, że cena zabiegu powiększania penisa tłuszczem w Kierach Medical Clinic w Warszawie ustalana jest zawsze po konsultacji lekarskiej. Rozpoczyna się ona od 6000 zł, a jej ostateczna wysokość zależy między innymi od oczekiwań pacjenta i stopnia trudności zabiegu.

  1. Strona główna
  2. /
  3. Powiększanie penisa Warszawa

  Konsultacje

  • Siedziba Warszawa

   (Przeszczep włosów, leczenie wypadania włosów, dermatologia, medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna)

   Chrobrego 4/U5
   02-479 Warszawa
   Domofon 102, piętro 1
   +48 579 645 819
   Na mapie
  Umów się na konsultację
  Poniedziałek – Piątek 9.00 – 18.00
  UMÓW SIĘ ZADZWOŃ