1. Strona główna
 2. /
 3. Plastyka powiek Warszawa

Plastyka powiek Warszawa

Wraz z wiekiem ludzka skóra traci jędrność i elastyczność. Jest to widoczne szczególnie w okolicy oczu, gdzie pojawiają się zmarszczki mimiczne. Zwiotczała skóra powiek nadaje twarzy zmęczony wygląd i może ograniczyć pole widzenia. Czy można coś na to poradzić? Na pomoc przychodzi zabieg plastyki powiek, na który mogą Państwo zdecydować się w Kierach Medical Clinic w Warszawie. Pomogliśmy już wielu pacjentom odzyskać młodzieńczy wygląd i dobre samopoczucie. Podczas zabiegu plastyki powiek redukujemy nadmiar zwiotczałej skóry wokół oczu. Często usuwamy także przepukliny tłuszczowe, które odpowiadają za tzw. worki pod oczami. Warto zaznaczyć, że zabieg plastyki powiek w Warszawie jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn – zarówno ze względów estetycznych, jak i medycznych. Zawsze poprzedza go szczegółowa konsultacja.

Plastyka powiek gornych

Dla kogo jest plastyka powiek?

Plastyka powiek to inaczej blefaroplastyka (lub blepharoplastyka). W Kierach Medical Clinic w Warszawie wykonujemy zarówno plastykę powiek górnych, jak i dolnych. Dla kogo jest zabieg plastyki powiek? Blefaroplastyka to dobra metoda odmłodzenia twarzy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wraz z wiekiem skóra traci elastyczność i wiotczeje. Zwisająca skóra wokół oczu nadaje twarzy zmęczony wygląd. Podobny efekt dają przepukliny tłuszczowe w okolicach oczodołów, tworzące tzw. worki pod oczami. W przypadku dużego nadmiaru tkanki tłuszczowej może występować ograniczenie pola widzenia, co znacząco obniża ogólny komfort życia. We wszystkich przypadkach pomocna okaże się plastyka powiek, która umożliwia odzyskanie młodego, promiennego wyglądu i przywraca szerokie pole widzenia. Wielu naszych pacjentów jest zadowolonych z efektów plastyki powiek. Opinie o tym zabiegu w naszej klinice są bardzo pochlebne, co niezwykle nas satysfakcjonuje.

Przed zabiegiem plastyki powiek w Warszawie

Przed wykonaniem plastyki powiek przeprowadzamy konsultację, podczas której chirurg plastyczny kwalifikuje pacjenta do zabiegu. Dokonuje tego na podstawie wywiadu medycznego i oceny wyglądu powiek. To właśnie wtedy nasz specjalista uzyskuje wszystkie potrzebne informacje o oczekiwaniach pacjenta względem wyglądu. Pacjent zobowiązany jest do wykonania takich badań jak: morfologia krwi, APTT, INR, czas protrombinowy, antygen HBs, anty HCV, glukoza, kreatynina. Na 7-10 dni przed zabiegiem korekcji powiek pacjent powinien odstawić leki, które zaburzają krzepnięcie krwi (np. aspirynę, leki przeciwkrzepliwe oraz niesteroidowe leki przeciwzapalne).

Formularz kontaktowy
  Plastyka powiek – jak wygląda zabieg?

  Blefaroplastyka jest zabiegiem chirurgii plastycznej. W pierwszym etapie chirurg znieczula okolicę zabiegową, wykonując zastrzyk z lidokainą. Dzięki temu pacjent podczas zabiegu nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Zabieg trwa ok. 1-2 godzin. Cięcia wykonywane na powiece dolnej lub górnej są praktycznie niewidoczne po wygojeniu. Chirurg usuwa nadmiar zwiotczałej skóry, dokonuje korekty mięśnia okrężnego oka i, jeśli sytuacja tego wymaga, usuwa tłuszcz. Po wykonaniu tych czynności lekarz zakłada niewchłanialne szwy, wymagające wyjęcia po ok. tygodniu od zabiegu. Pacjent wraca do domu w tym samym dniu, w którym została wykonana plastyka powiek. Przez kilka, kilkanaście dni po wykonaniu blefaroplastyki mogą występować zasinienia i opuchlizna, którą można łagodzić za pomocą zimnych okładów.

  Gdzie najlepiej wykonać plastykę powiek w Warszawie?

  Dlaczego Kierach Medical Clinic to najlepszy wybór na wykonanie plastyki powiek w Warszawie? W naszej praktyce stawiamy zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta na pierwszym miejscu, dlatego zabiegi poprzedzamy szczegółowymi konsultacjami. Jeśli to konieczne, zalecamy wykonanie dokładnych badań. Kolejnym punktem na naszej liście priorytetów jest indywidualne podejście do każdej osoby, która przychodzi do nas ze swoim problemem. Zawsze dokładnie omawiamy oczekiwania pacjenta w stosunku do swojego wyglądu. Nasz zespół tworzą wybitni specjaliści z dziedziny chirurgii plastycznej, dermatologii, trychologii, ginekologii, dermatologii, a nawet psychiatrii. Do każdego przypadku podchodzimy holistycznie i stawiamy na najwyższą jakość usług. Dzięki temu grono naszych zadowolonych pacjentów stale się powiększa.

  Plastyka powiek w Warszawie – cena

  Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena plastyki powiek w Warszawie. Dokładny koszt plastyki powiek górnych i dolnych w Kierach Medical Clinic podaje chirurg plastyczny podczas konsultacji przed zabiegiem. Orientacyjną cenę zabiegu mogą Państwo poznać w naszej zakładce z cennikiem zabiegów i konsultacji.

  1. Strona główna
  2. /
  3. Plastyka powiek Warszawa

  Konsultacje

  • Siedziba Warszawa

   (Przeszczep włosów, leczenie wypadania włosów, dermatologia, medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna)

   Chrobrego 4/U5
   02-479 Warszawa
   Domofon 102, piętro 1
   +48 579 645 819
   Na mapie
  Umów się na konsultację
  Poniedziałek – Piątek 9.00 – 18.00
  UMÓW SIĘ ZADZWOŃ