1. Strona główna
 2. /
 3. Mezoterapia Warszawa

Mezoterapia Warszawa

Jednym z popularnych zabiegów medycyny estetycznej, z których często korzystają nasi pacjenci w Warszawie, jest mezoterapia mikroigłowa. Skutecznie poprawia zdrowie i wygląd skóry. Redukuje zmarszczki, usuwa blizny, przebarwienia i zmiany potrądzikowe, pomaga zwalczać cellulit, poprawia odżywienie i nawilżenie skóry. Z tego zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku. Serdecznie zapraszamy do Warszawy, gdzie znajduje się główna siedziba Kierach Medical Clinic – jesteśmy tu po to, by pomóc Państwu zadbać o zdrowie, a tym samym o dobre samopoczucie i wymarzony wygląd.

Mezoterapia do kategorii medycyny estetycznej

Czym jest mezoterapia mikroigłowa?

Mezoterapia to jeden z zabiegów medycyny estetycznej, który cieszy się dużym zainteresowaniem pacjentów. Polega na nakłuwaniu wybranej części ciała maleńkimi igłami w celu podskórnego lub śródskórnego wstrzyknięcia substancji czynnych. Wybraną partię skóry nakłuwa się kilkadziesiąt razy, a zabieg najlepiej powtórzyć 3-6 razy, aby efekt utrzymywał się jak najdłużej. Najczęściej wykorzystywaną substancją w mezoterapii jest kwas hialuronowy, który doskonale nawilża skórę. Oprócz niego stosuje się gotowe preparaty składające się głównie z antyoksydantów, takich jak witaminy, koenzym Q10 i polifenole. Ponadto używa się flawonoidów, które poprawiają ukrwienie, co przyczynia się do likwidacji obrzęków i większego napięcia skóry oraz poprawia jej wygląd.

Dla kogo jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia w Warszawie pomaga zarówno kobietom, jak i mężczyznom w różnym wieku. Zabieg ten poprawia kondycję skóry dotkniętej procesem starzenia i innymi dolegliwościami. Mezoterapia igłowa umożliwia usunięcie zmarszczek, przyczynia się do redukcji cellulitu i likwiduje rozstępy. Korzyści z mezoterapii odnoszą zarówno osoby borykające się z problemami skórnymi w różnych partiach ciała, jak i osoby, które chcą cieszyć się zdrowymi, bujnymi włosami. Tym drugim szczególnie polecamy mezoterapię skóry głowy w Warszawie. Zapraszamy do Hair Center Kierach na konsultacje stacjonarne i online.

Formularz kontaktowy
  Efekty mezoterapii igłowej

  Mezoterapia daje szerokie możliwości leczenia i poprawy kondycji skóry. Efekty, które można uzyskać dzięki zabiegowi, zależą od podanych pacjentowi substancji czynnych. Bardzo starannie dobieramy preparaty do mezoterapii. W pierwszej kolejności analizujemy indywidualną sytuację pacjenta i jego potrzeby. Podczas konsultacji omawiamy problem i poznajemy oczekiwania pacjenta. Dopiero wtedy decydujemy, która substancja najlepiej się sprawdzi. Efekty mezoterapii: Poprawa jędrności skóry. Wyrównanie kolorytu skóry. Usunięcie drobnych zmarszczek. Likwidacja przebarwień i zmian potrądzikowych. Usunięcie cellulitu i rozstępów. Zahamowanie wypadania włosów. Mezoterapia dogłębnie poprawia stan skóry poprzez jej nawilżenie i odżywienie. Zdrowa skóra wygląda promiennie, jest elastyczna i gładka.

  Jak wygląda zabieg mezoterapii mikroigłowej?

  Mezoterapia jest w pełni bezpiecznym zabiegiem. Poprzedzająca go konsultacja lekarska wykonywana jest w celu jak najlepszego poznania potrzeb pacjenta i dostosowania preparatów do indywidualnego problemu. Zabieg mezoterapii igłowej nie trwa zwykle dłużej niż 30 min. Następnie lekarz wykonuje serię nakłuć w odstępach ok. 0,5 cm. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona, co jednak szybko mija. Dla osiągnięcia pełnego, trwałego efektu należy powtarzać zabieg mezoterapii igłowej zgodnie z zaleceniem lekarza.

  Mezoterapia igłowa – Warszawa

  Dlaczego warto wybrać mezoterapię igłową w Warszawie? Kierach Medical Clinic to miejsce, które tworzy zespół doświadczonych specjalistów. W naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy dobro pacjenta. Każdy przypadek rozważamy osobno i dobieramy preparaty do mezoterapii tak, aby precyzyjnie trafić w indywidualne potrzeby pacjenta i spełnić jego oczekiwania. Od wielu lat zajmujemy się medycyną estetyczną. Doświadczenie zdobywaliśmy podczas praktyki medycznej w Polsce i krajach Europy Zachodniej. Stale poszerzamy swoją wiedzę i szlifujemy warsztat, biorąc udział w licznych szkoleniach i kongresach. Jeśli szukają Państwo kliniki w Warszawie, w której otrzymają Państwo kompleksowe doradztwo i opiekę podczas mezoterapii, serdecznie zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę.

  1. Strona główna
  2. /
  3. Mezoterapia Warszawa

  Konsultacje

  • Siedziba Warszawa

   (Przeszczep włosów, leczenie wypadania włosów, dermatologia, medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna)

   Chrobrego 4/U5
   02-479 Warszawa
   Domofon 102, piętro 1
   +48 579 645 819
   Na mapie
  Umów się na konsultację
  Poniedziałek – Piątek 9.00 – 18.00
  UMÓW SIĘ ZADZWOŃ