Dlaczego system WAW-FUE dr Jean Devroye?

Narzędzie zaprojektowane przez dr J.Devroye zyskało uznanie wśród wielu specjalistów zajmujących, się metodą FUE, na świecie. Międzynarodowe Stowarzyszenie Chirurgii Odtwórczej Włosów (ISHRS.org) przyznało dr Devroye nagrodę za wkład w rozwój i ulepszenie metody (Platinum Follicle Award, Praga 2017).
Narzędzie jest wyjątkowe ponieważ łączy zalety ostrego i tępego ostrza do pobierania mieszków włosowych. Dzięki zastosowaniu ostrza w kształcie trąbki (trumpet punch), naskórek nacinany jest otrą krawędzią, ale cały mieszek włosowy wsuwa się w tępą i bezpieczną dla mieszka powierzchnię. Ponadto system WAW FUE umożliwia pobieranie włosów naśladując najbardziej precyzyjne, manualne narzędzia – wolny ruch oscylacyjny. Dzięki temu lekarz ma pełną kontrolę nad zmieniającymi się warunkami zabiegu, zmianą kąta wzrostu mieszków i ich kierunku.

Miałem wielką przyjemność odbyć trening pod okiem samego dr Jean Devroye w jego klinice w Brukseli. System WAW FUE jest moim pierwszym wyborem przy większości zabiegów FUE.

Szczegółowy opis działania dostępny pod linkiem:

Masz pytania?

Zapraszamy do skorzystania
z darmowej konsultacji on-line!

Rozpocznij konsultację